'Bir oturuşta iki inek yiyebilirim'

'Bir oturuşta iki inek yiyebilirim'

Oyuncu, sunucu ve manken İpek Tanrıyar, güzellik sırlarını açıkladı.

Düzgün fiziğini  düzenli spora ve pilatese borçlu olduğunu belirten Tanrıyar, cildi için de pahalı kremler yerine doğal yöntemleri tercih ettiğini belirtti. Özel bir diyet uygulamadığını belirten güzel manken “Çok iştahlı biriyim, bir oturuşta iki inek yiyebilirim” dedi.

Karadeniz Ereğli’deki  Özdemir Park Alışveriş Merkezi’nin açılışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İpek Tanrıyar, esprileriyle herkesi kahkaya boğdu.

Açılışın sunuculuğunu üstlenen güzel manken, düzgün fiziğini neye borçlu olduğu sorusuna  “Özel bir diyet programım yok. Aslında çok iştahlı biriyim, bir oturuşta iki ineği yiyebilirim. Sanırım bu konuda  genetik çok önemli. Bir de en büyük sırrım düzenli spor ve pilates.” cevabını verdi.

Ekran önünde yapılan makyajın cildi bir hayli yorduğunu belirten Tanrıyar “Hayatımın hiçbir döneminde pahalı kremler kullanmadım. Makyajımı temizlemeden asla uyumam.  Arada cilt hekimimin kontrolünde bakımlar yaptırıyorum sadece.” dedi.

En büyük heyecanım yeni oyunum!
Yeni sezonda yeni projeleri olduğunu belirten İpek Tanrıyar, şuandaki en büyük heyecanının , Ekim ayının ilk haftasında seyirci ile buluşacak olan yeni tiyatro oyunu “Olgun Portakal” olduğunu söyledi.

Evlenmek üzere olan genç bir adamın dügünün yapılacağı otelde sabah yanında tanımadığı bir kadınla uyanmasını anlatan oyunda Tanrıyar’a Murat Parasayar, Nami Esatgil, Sibel Gökçe, Kalust Şalcıoğlu gibi isimler eşlik ediyor.

Görüntülenme : 506 Güncelleme Tarihi: 07/09/2016 11:25:52
Yayınlanma Tarihi: 07/09/2016 10:57:14

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin