"Bir kuruş bile kazanmadım"

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam eden Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2019 09:07
Değiştirme Tarihi: 08.05.2019 09:07
'Bir kuruş bile kazanmadım'

Reynmen, bir takipçisinin, "Derdim Olsun şarkısından kazandığın paraları ne yaptın?" sorusuna, "Derdim Olsun'dan bir kuruş bile kazanmadım. Bağlı olduğum şirket parayı bana vermemeyi tercih etti ama eğer parayı almış olsaydım LÖSEV'e bağışlayacaktım. 500-600 bin TL gibi bir para... Nasip değilmiş, bir sonraki işlere inşallah..." yanıtını verdi

Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, 195 milyon dinlenen 'Derdim Olsun' şarkısından kazandığı parayı geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla açıklamıştı. Reynmen, "Böyle şeyleri saklayan biri değilim. 160-170 bin TL kazandım" demişti.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam eden Reynmen, takipçilerinin sorularını yanıtladı. Reynmen, bir takipçisinin, "Derdim Olsun şarkısından kazandığın paraları ne yaptın?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"BİR KURUŞ BİLE PARA KAZANMADIM"

'Derdim Olsun'dan bir kuruş bile kazanmadım. Bağlı olduğum şirket parayı bana vermemeyi tercih etti ama eğer parayı almış olsaydım LÖSEV'e bağışlayacaktım. 500-600 bin TL gibi bir para... Nasip değilmiş, bir sonraki işlere inşallah...