Bir kilo gümüşle sahneye çıkan Fatih Ürek: Astronomik bir fiyatım yok!

Fatih Ürek, önceki gün Kıbrıs'ta bir mekanda sahne aldı. Bir kilo gümüş içeren kostümü ile dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı, diğer sanatçılar astronomik tarifeler uygulamadığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 22.11.2021 13:43
Değiştirme Tarihi: 22.11.2021 13:43
Bir kilo gümüşle sahneye çıkan Fatih Ürek: Astronomik bir fiyatım yok!

Fatih Ürek, Kıbrıs konserinde bir kilo gümüş ihtiva eden kostümü ile adından söz ettirmeyi başardı.

"BÜTÜN YATIRIMIM KOSTÜMLERE GİDİYOR" 

Fatih Ürek, "Bütün yatırımımı sahne kostümlerime yapıyorum. Bu kostümde ayakkabı dahil bir kilo gümüş var. Kostümlerimin hepsini evde saklarım, ileride bir hayır kurumu için de satabilirim" dedi.

Kıbrıs'ın kendisine ve orkestrasına iyi geldiğini belirten şarkıcı, "Yılbaşında da Kıbrıs'ta sahneye çıkacağım. Yılbaşı programımda çift tarife uyguluyorum. Diğer sanatçılar astronomik tarifeler uyguluyor ama ben öyle değilim, sadece çift tarife uyguluyorum" şeklinde konuştu.

"BENİ SÜREKLİ ÖLDÜRÜYORLAR" 

İnternette sürekli kendisinin öldüğüne yönelik çıkan haberlere güldüğünü dile getiren Ürek, "Bakın ölmedim, onlar öldürdükçe ben yeniden doğuyorum. Beni sürekli öldürüyorlar, 'öldü' haberlerine sadece gülüyorum' açıklamasını yaptı.

"YAPIMCI OLMAMI SAĞLADILAR" 

55 yaşındaki şarkıcı, pandemi döneminde jüri koltuğunda oturduğu ve yayından kalkan TV programını yakında internette yayınlamaya başlayacağını açıkladı.

Fatih Ürek, "Biliyorsunuz TV programım yayından kalkmıştı, ben de o programı internette yapmaya başlayacağım. Beni engelleyerek yapımcı olmamı sağladılar. Kötü ev sahibi kiracıyı mal sahibi yaparmış beni de yapımcı yaptılar, ben de yapımcı olup aynı programı internete yapacağım" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin