Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bir dönemin zengin iş adamı Emre Matraş’tan itiraflar!

Bir dönemin zengin iş adamı Emre Matraş’tan itiraflar!

Bir dönem Deri Kralı olarak tanınan iş adamı Emre Matraş, şimdilerde tüm günlerini park köşelerinde geçiriyor.

07.10.2016 18:35

150 milyon liralık servetine kavuşmak için hukuk savaşı veren bir dönemin deri kralı Emre Matraş, özel bir etelevizyon kanalında yayınlana magazin programına konuk oldu.Dir dönem yaptığı evliliklerle de maazin basınında kendine genişçe yer bulanan Matraş, biten evlilikleriyle ilgili de itiraflarda bulundu. 

Evlilikleri bir türlü rayında gitmeyen ve Hale Keleş'ten iki, Yeşim Erçetin'den ise bir kızı olan, Matraş Deri'nin eski veliahtı Emre Matraş, önceki gün bir park köşesinde objektiflere takıldı. Şu an çalışmadığını, hatta borç batağında olduğunu söyleyen Matraş, varlıklı hayatına dönmek için amcasına açtığı miras davasının sonucunu bekliyor. Matraş, zamanında psikolojik destek aldığını da söyledi.

Bir dönem Türkiye'nin zengin iş adamlarından biri olan Emre Matraş, şimdilerde sefalet dolu bir hayat sürüyor. Sabah gazetesinden Okan Filizçay'ın haberine göre annesinin 11 liralık ilacını dahi alamadığını söyleyen Matraş, bu durumdan dolayı merhum babasının aldığı antikaları sattığını açıkladı. Dört yıl önce geçimini sağlayabilmek için taksi şoförlüğü yapan eski iş adamı, biten evlilikleriyle ilgili de itiraflarda bulundu.

Emre Matraş, 19 Ekim'de gerçekleşecek davanın lehine sonuçlanması halinde soyadını değiştireceğini dile getirirken sözlerine şöyle devam etti: "200 bin dolarlık arabalar kullanıyordum ama şu an Akbil dolduracak para bulamıyorum. Diğer yolculardan rica ediyorum."

Yorumlar | 0
üye profil