Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Billie Piper: Şehvetli rollerden usandım

Billie Piper: Şehvetli rollerden usandım

Oyuncu Billie Piper, şehvetli rollerde oynamaktan yorulduğunu itiraf etti.

25.11.2016 14:48

Rol aldığı 'Bir Telekızın Gizli Günlüğü' (Secret Diary of a Call Girl) adlı dizisindeki 'Hannah' karakteri ile cesur sahnelere imza atan Billie Piper, şehvetli rollerde oynamaktan yorulduğunu söyledi. Birçok proje için kendisine teklif geldiğini belirten 34 yaşındaki aktris, cinsel içerikli sahneler içerdiği için çok sayıda rolü geri çevirdiğini açıkladı.

Kariyerine 1990'ların sonlarında pop müzik şarkıcısı olarak başlayan, daha sonra oyunculuğa adım atan Billie Piper, ES dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

billie piper

Kendisine önerilen çoğu rolde en az bir çıplak sahne olduğunu belirten Piper, "Cinsel içerikli sahneleri çıkardığınızda roller daha eğlenceli. Rollerin cinsel ilişki içermesi rahatsız edici. Aksi halde hikayeleri ilginç, inişli çıkışlı geçmişe sahip enteresan kadın karakterler var. Hayat kadını içerikli sahnelerin yer aldığı senaryolar gönderilmesinden usandım" dedi.

'Doctor Who' ve 'Penny Dreadful' gibi dizilerde rol alan ünlü oyuncu, senarist Lucy Prebble'ın kaleme aldığı 30'lu yaşlarda Londralı kadınların hikayesinin anlatılacağı bir dizide karşımızda çıkacak.

Yorumlar | 0
üye profil