Bill Gates'in kızı Jennifer Gates'e düğün öncesi imam nikahı

Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in kızı Jennifer Gates, uzun süredir birlikte olduğu Mısırlı jokey Nayel Nassar ile önceki gün evlendi. Çift, nikah öncesi damadın isteğiyle imam nikahı kıydı. Düğüne 300 civarı davetlinin katıldığı ifade edildi. Dünyanın en zengin milyarderlerinden biri olan Bill Gates, olaylı bir boşanma süreci ardından Melinda Gates ile yollarını ayırmıştı. 

Yayınlanma Tarihi: 18.10.2021 11:05
Değiştirme Tarihi: 18.10.2021 11:05
Bill Gates'in kızı Jennifer Gates'e düğün öncesi imam nikahı

Microsoft varisi Jennifer Gates (25), Westchester'daki malikanesinde Mısırlı zengin bir aileye mensup Nayel Nassar (30) ile evlendi. Gates'in 25 yaşındaki kızı Jennifer, Mısırlı Nassar'la önce imam nikahı kıydı, ertesi gün ise resmi nikahla evlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖNCE İSLAMİ USULLERE GÖRE EVLENDİLER
Çiftin cuma günü, ailenin New York'ta North Salem bölgesindeki evinin bahçesinde gizli bir tören tertip ettikleri ve hayatlarını İslami usullere göre birleştirdikleri öğrenildi. Westchester'daki düğüne Jennifer'in anne ve babası Melinda ve Bill Gates ile birlikte 300 civarında kişi katıldı.

DÜĞÜNDEN DETAYLAR

Gates çifti yazın açtıkları boşanma davası sonrasında ilk kez birlikte görüldü. Geline hepsi yeşil kıyafet giymiş 9 nedime eşlik etti. Yeni evli çift, düğün sonrasında malikanenin kurulu olduğu botanik bahçesinde fotoğraf çektirdi.

İlgili Sayfalar: Magazin