Bilge Öztürk'ten 22 yaş küçük sevgilisiyle mutluluk pozu!

Fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya ile sürpriz bir aşka yelken açan avukat Bilge Öztürk, sevgilisiyle İspanya'ya uçtu. Birlikte objektif karşısına geçen çiftten Öztürk, yeni fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2021 09:10
Değiştirme Tarihi: 16.11.2021 09:10
Bilge Öztürk'ten 22 yaş küçük sevgilisiyle mutluluk pozu!

Bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, mutluluğu fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya'da bulmuştu.

Öztürk, daha önce kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle ilişkisi hakkında, "Üç aydır birlikteyiz. Daren Gerede ile birlikteyim, mutluyuz" diye konuşmuştu.

Ardından Erkaya ile mutluluğunu gözler önüne seren Bilge Öztürk, birlikte çekilen fotoğraflarını kalp emojisi ile paylaşmıştı. Sürpriz aşka ilk yorum ise anne Bennu Gerede'den gelmişti.

Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, "Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren... Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge'ciğim. Çok ve çok..." yorumunu yapmıştı.

Bilge Öztürk ise Bennu Gerede'ye, "Canım Bennu! Senin varlığın, her şeyin çok insana ışık ve umut veriyor. Çok sevgi, çok saygı ve iyi ki..." sözleriyle yanıt vermişti.

Taze aşıklar, önceki gün İspanya'ya uçtu. İkili, romantik tatillerinden fotoğrafları Instagram hesaplarından takipçileriyle paylaştı. Öztürk, sevgilisiyle yer aldığı bu fotoğrafı kalp emojisiyle birlikte yayınladı.

Daren Gerede Erkaya'nın fotoğrafçı annesi Bennu Gerede ise Öztürk'ün gönderisine, "Of, çok güzelsiniz! Sizi seviyorum ve özledim" notunu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin