Bilge Öztürk ile Daren Gerede Erkaya ilk kez el ele görüntülendi!

Fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya ile sürpriz bir aşka yelken açan avukat Bilge Öztürk, önceki gün sevgilisiyle Nişantaşı'nda görüntülendi. Erkaya ile ilk kez ele ele objektiflere yansıyan Öztürk'ün keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 14:00
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 14:00
Bilge Öztürk ile Daren Gerede Erkaya ilk kez el ele görüntülendi!

Bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, mutluluğu fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya'da bulmuştu.

Öztürk, önceki gün sevgilisi ile birlikte ilk kez el ele Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Gerede'nin evinden çıkan ikili, bir hayli telaşlıydı. Daren Gerede Erkaya, elinde bir takım elbise ile görüldü. Çift, aceleleri olduğu için basın mensuplarının sorularını nazikçe geri çevirdi.

"BİRAZ ACELEMİZ VAR"

Yurt dışına seyahat edeceklerini söyleyen Bilge Öztürk "Şu an biraz acelemiz var. Yarın yurt dışına çıkacağız. Biraz onun telaşıyla uğraşıyoruz. Daha sonra uzun uzun bütün sorularınızı yanıtlacağız." diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

AİLEYE GİRDİ

Mutlu ilişkileri süren çiftten Öztürk, önceki gün sevgilisini kardeşleri Berna Öztürk ve Belda Öztürk ile tanıştırmıştı. Aileye giren Daren Gerede Erkaya, sevgilisi ve kardeşleriyle objektiflere poz vermişti. O anlar sosyal medyada paylaşılmıştı.

AŞIKLAR DAVETTE

Çift, daha önce Nişantaşı'ndaki bir mekanda gerçekleşen etkinlikte boy göstermişti. Davete birlikte katılan ikili, kamera karşısına geçmeyi de ihmal etmemişti. Sevgilisi ile mutluluk pozu veren Öztürk, bu fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlamıştı. (Habertürk)

İlgili Sayfalar: Magazin