Bilal Sonses: Aldatılmam bana 250 şarkı yaptırdı!

Şarkıcı Bilal Sonses, uzman psikolog Gökhan Çınar’ın YouTube’da yayınlanan 'Katarsis' programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Sonses, 'İçimdeki Sen' şarkısının hikâyesini anlattı.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 13:55
Değiştirme Tarihi: 31.12.2021 13:55
Bilal Sonses: Aldatılmam bana 250 şarkı yaptırdı!

Bilal Sonses, "Bu şarkının özünde aşk ve aldatılma meselesi var. O olayı yaşadığımda daha 16 yaşındaydım. Bu duyguları çok yoğun yaşadığım bir dönemdi. Bu olay bana 200-250 şarkı yazdırdı. ‘İçimdeki Sen’ bunlardan sadece biriydi. İnsanlar sadece bunu duydu" dedi.

"TESADÜFEN MESAJLA ÖĞRENDİM" 

Ünlü şarkıcı, "Şimdi acı çekiyorum gibi bir şey yok tabii. O günleri düşündüğümde bu anılarımdan besleniyorum. Aşkı çok yoğun yaşıyordum. Aşık olduğum kişiye 'Sana şu şarkıyı yazdım' diyebiliyordum. Karşımdaki kişi ve benim için çok güzel bir duyguydu bu. Bütün hayatım bu oluyordu" şeklinde konuştu.

Bilal Sonses, "Bahsettiğim ilişki iki ay kadar sürdü. İki ayın sonunda aldatıldım. Tesadüfen mesajla öğrendim bunu. Çok sinirlendim ve üzüldüm. Etkisi bende aylarca sürdü" ifadelerini kullandı.

28 yaşındaki müzisyen, "Gececi olarak o dönem otelde staj yaparak çalışıyordum. Bana tek faydası şarkılar bırakması oldu. Müzik benim için hep iyileştirici oldu. Her zaman elimden geldiği kadar olduğum gibi görünmeye çalıştım" açıklamasını yaptı.

"ÇOCUKLUĞUMDA ŞARKILARIMI CD’YE ÇEKİP SATARDIM" 

Müzik ile olan bağını anlatan Bilal Sonses, o günleri şöyle anlattı:
"Ergenlik dönemimde bizimkilere çok çektirdim. Okulumu bitirmem için çok nasihat ettiler, 'Müziğini yap ama yine de bir diploman olsun' derlerdi..."

"Anneannem ile aramız çok iyiydi. Yanında büyüyen tek torunu olduğum için aramızda çok ayrı bir bağ oldu. Annem gençliğini çalışarak geçirdiği için üstümde anneannemin emeği de çok fazladır. Çocukluğum ve gençliğim yanında geçti..."
 

İlgili Sayfalar: Magazin