Beyaz'dan kahkaha tufanı! Şahane bir şova imza attı

Yayınlanma Tarihi: 18.02.2019 13:18 | Değiştirme Tarihi: 18.02.2019 14:48

Enbe Orkestrası ile Kıbrıs'ta muhteşem bir şove imza atan Beyazıt Öztürk, izleyenlere kahkaha tufanı yaşattı.

Behzat Gerçeker ve orkestrası sevgililer günü için Kıbrıs'taydı. Konser kadrosuna Beyazıt Öztürk de katıldı. Muhabirin ''Sevgililer günü için ne söylüyorsunuz?'' sorusuna Beyaz, ''Ben biliyorsunuz çay söylüyorum'' şeklinde yanıt verdikten sonra bu gecenin harika olcağını ifade etti. Bu özel günde Enbe Orkestra'sının bir parçası olan Beyazıt Öztürk, ''yavaş yavaş benim orkestradaki sürem arttıkça onlar gidici olacak'' sözleri ile Behzat Gerçeker'i güldürdü. 

O Ses Türkiye'de jüri üyeliği görevi boyunca daha çok tecrübe kazanan Beyazıt Öztürk, artık sahnede daha aktif olacağının da altını çizdi. ''Beyaz Şov'u yaparken sadece konuşuyordum, O Ses Türkiye'den sonra daha çok şey yapmaya başlayacağız'' dedi. 

Beyazıt Öztürk: ''Biraz geç bile kalmışız Youtube kanalına'' 

Youtuberlığı çok sevdiğini ifade eden Beyaz, kanalı açmak için geç bile kaldığını düşünüyor. ''Çok bildiğim bir mecra değildi Youtube ama girince anlıyorum bende, gerçekten çok güzel şeyler yapanlar varmış.Biz de girdik bakalım'' sözlerinin ardından ''Kanalıma abone olmayı unutmayın'' diyen Beyaz, Youtube diline çabuk aşina olmuşa benziyor. Beyaz'ın Youtube kanalı izlenme sayıları ile şimdiden ön plana çıktı. 

''O Ses Türkiye bittikten sonra maddi olarak sıkışık bir döneme girdim''

Sahneye çıktıktan sonra seyircilerle sohbet etmeye başlayan Beyaz, Enbe Orkestrası ile çalışma sebebini: ''O Ses Türkiye bittikten sonra maddi olarak sıkışık bir döneme girdim'' sözleri ile açıkladı. Salonu kahkahaya boğan ünlü komedyen, ''Sağ olsun Behzat Bey yanına aldı beni, burada şarkı söylüyoruz.'' esprileri ile geceye damga vurdu.