Bestemsu Özdemir'den aşk itirafı! "Başlamadan bitti"

Son olarak ATV'nin 'İkimizin Sırrı' adlı dizisinde rol alan oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki gün köpeğiyle birlikte Bebek parkında görüntülendi. Gazetecilerle konuşan Özdemir, hem sağlık durumu hakkında, hem de aşk hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 08.12.2021 11:52
Değiştirme Tarihi: 08.12.2021 11:52
Bestemsu Özdemir'den aşk itirafı! 'Başlamadan bitti'

Daha önce 'Meryem', 'İçerde', 'Akrep', 'Kara Para Aşk', 'Sakarya Fırat' ve 'Kırlangıç fırtınası gibi dizilerde rol alan ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki gün köpeğiyle birlikte Bebek parkında gezinirken objektiflere takıldı.

Geçtiğimiz haftalarda böbrek iltihabı nedeniyle zor günler geçiren ve bir hafta hastanede kalan Özdemir, sağlık durumuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"SAĞLIKLI BESLENECEĞİM" 

"Kendime geldim, artık setlere dönebilirim. Ara ara kontrollerim devam edecek ama daha iyiyim. Daha dikkatli yaşayıp, daha sağlıklı besleneceğim artık."

Ünlü şef Yağız İzgül ile birlikteliği kısa süren oyuncu, konuyla ilgili "Konuşmaya başladığımız dönem hiçbir şey başlamadan bitti. O yüzden sevgili olduk dahi diyemem. Kısmet bu işler, inşallah ilerde olur da elinden tutup size gösteririm" açıklamasını yaptı.

 

​​​​​​​Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet) 

 

İlgili Sayfalar: Magazin