Berrak Tüzünataç, Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili soruları yanıtlamadı

Önceki gün erkek arkadaşıyla Bebek'te görüntülenen oyuncu Berrak Tüzünataç, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 12:16
Değiştirme Tarihi: 27.05.2021 12:16
Berrak Tüzünataç, Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili soruları yanıtlamadı

Gazetecilerle sohbet eden Berrak Tüzünataç, "Pandemi nedeniyle yapabildiğimiz kadar işimizi yapmaya çalışıyoruz. Bazı projeler var ama yapım aşamasına gelsin o zaman konuşuruz. Ara ara tatile gidiyoruz." dedi.

"ARKADAŞ TATİLİ ÇOK GÜZELDİ"

Geçtiğimiz ay yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum’daki bir detos kampına giden Tüzünataç, "Çok güzel geçti. Vitaminlerimizi aldık. Detoksumuzu yaptık. Yogamızı yaptık, beslendik. Erken yatıp erkek kalktık. Aşı sıramızda gelmediği için bağışıklığımızı maksimum seviyede atlatmaya çalışıyoruz." diye konuştu.

"DOKTORLAR NE DERSE O"

Aşı hakkındaki düşünceleri sorulan Tüzünataç, "Siz aşı olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Herkesin bu konuda ayrı fikri olmasını absürt buluyorum. Doktorlar olacaksınız diyorsa olacağız. Benim aklım diğer türlüsünü almıyor. Doktorlar ne diyorsa hep birlikte onu yapmalıyız." yanıtını verdi.

Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu ilişkisinin geçtiğimiz günlerde bittiği iddia edilmişti. Berrak Tüzünataç, "Aşk bitti" şeklinde çıkan haberlerin sorulması üzerine "Ben ne zaman özel hayatımı konuştum ki. Bana bunları sormayın" diyerek açıklama yapmaktan kaçındı.