Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Berrak Tüzünataç'tan Tuncel Kurtiz'e vefa

Berrak Tüzünataç'tan Tuncel Kurtiz'e vefa

Bir süredir aşk yaşayan Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu çifti yeni yılı merhum sanatçı Tuncel Kurtiz'in otelinde kutlayacak.

06.12.2016 15:04

Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç ile sevgilisi Birkan Sokullu, yılbaşını farklı bir konseptte kutlayacak. İkili, yeni yıla 2013'te evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 77 yaşında hayata gözlerini yuman Tuncel Kurtiz'in Kaz Dağları eteklerindeki otelinde girecek. 

İsviçre Alpleri'nden sonra dünyanın en yüksek oksijen oranına sahip Kaz Dağları'nın eşsiz atmosferinde eski yılı uğurlayacak olan ünlü çift, şimdiden hazırlıklara başladı.

Merhum sanatçıyla 'Ezel' dizisinde birlikte rol alan Berrak Tüzünataç, Kurtiz'in mezarının da bulunduğu Balıkesir'in Edremit ilçesinin Çamlıbel Köyü'ndeki Zeytinbağı Oteli'ni yılbaşı için kapattı.

tuncel kurtiz

Yakın dostlarını davet etti
Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz'in eşi Menend Kurtiz'in işlettiği 8 odalı butik otelde düzenleyeceği yılbaşı partisine yakın dostlarını da davet etti. 

"Yeni yıl bahane, önemli olan Tuncel Kurtiz'in anılarını dinleyerek ustamızı anmak"
Geceliği yaklaşık 300 lira olan otelin 8 odasını da kapatan güzel oyuncu, 2017'ye Tuncel Kurtiz'in anılarıyla girecek. Yılbaşıyla birlikte hafta sonunu da Zeytinbağı Oteli'nde geçirecek olan Tüzünataç ve aşkı, organizasyon için yaklaşık 10 bin lira harcayacak. Yılbaşı eğlencesinin detaylarıyla bizzat ilgilenen güzel oyuncunun dostlarına "Yeni yıla girmek bahane… Önemli olan ikinci evim gibi gördüğüm bu otelde Menend Hanım'dan Tuncel Kurtiz'in anılarını dinleyerek ustamızı anmak" dediği öğrenildi. (Takvim)

Yorumlar | 0
üye profil