Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından üstsüz fotoğrafını paylaştı

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabı instagram üzerinden üstünün çıplak ve boyalı olduğu bir fotoğrafını takipçileri ile paylaştıç Paylaşımının sanatsal bir çalışma olduğunu dile getiren Berrak Tüzünataç'ın vücudundaki 'bla' yazıları da dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2020 09:21
Değiştirme Tarihi: 14.12.2020 09:21
Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından üstsüz fotoğrafını paylaştı

Berrak Tüzünataç, sanatçı Burcu Karademir ve görsel sanatlar alanındaki çalışmalarıyla tanınan Esra Gülmen ile birlikte yeni bir projeye giriştiklerini duyurdu.

Tüzünataç paylaşımında projenin ayrıntılarıyla ilgili bilgi vermezken paylaştığı fotoğraf ilgi çekti. Üstsüz pozlar veren ünlü oyuncu, vücuduna “bla bla bla” ifadelerini yazdı. “Bla bla bla” ifadesi İngilizce’de her ne kadar “üç nokta” anlamına gelse de argoda “boş konuşmak” olarak da kullanılıyor.

Öte yandan Tüzünataç paylaşımında, “Farklı yaratıcılık ve sanat dallarına odaklanan üç kadın sanatçı olarak; bizim için çok önemli olan bir şeyi ifade etmek için işbirliği yaptık. Yani, her birimiz en iyi oldukları şeyi yaptık. Bu, herhangi bir marka veya dergi tarafından sipariş edilen bir ‘iş’ değil. Bizim için gerçekten önemli olan şeyleri yaratmak ve anlatmak için tüm potansiyelimizi kullanıyoruz. Bizi izlemeye devam edin” diyerek proje ile ilgili bilgilerin geleceğini yazdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin