Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Berkay sevgilisine ikinci kez evlenme teklif etti

Berkay sevgilisine ikinci kez evlenme teklif etti

Berkay, ilk Açıkhava konserini önceki akşam verdi.

13.08.2016 01:14

Berkay, ilk kez önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. “Turkcell Yıldızlı Geceler” etkinliği kapsamında konser veren şarkıcı, hem şarkıları hem de sahne şovlarıyla kendisini izlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşattı.200 BİN TL HARCADIKonserine “İnanırım” şarkısıyla başlayan Berkay, eski ve yeni şarkılarını Açıkhava’yı dolduran binlerce kişiyle birlikte söyledi. Konserin ilk bölümüne Hakan Akkaya imzalı takım elbisesiyle çıkan şarkıcı, daha sonra da yine Akkaya’nın imzasını taşıyan iki farklı kostüm giydi. 140 kişilik bir ekibin çalıştığı gecede sahne üzerindeki dev ekranlardan yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın yaptığı, bu konsere özel çekilen görüntüler yayınlandı.

Berkay “Uygun Adım” adlı şarkısını seslendirirken, şov gereği sahneye  yağmur yağdırıldı.
Sürpriz sahne şovlarıyla seyircilerine keyifli anlar yaşatan Berkay, konserinin bir bölümünde arabesk şarkılar seslendirdi, “Uygun Adım” şarkısında da sahneye yağmur yağdırdı.

Berkay’ı ilk Harbiye Açıkhava konserinde İrem Derici, Mehmet Ali Erbil, Armağan Çağlayan, Buse Terim-Volkan Bahçekapılı, Berk Oktay, Gizem-Hakan Hatipoğlu ve Suadiye de yalnız bırakmadı.
Berkay, haftalardır hazırlandığı, 200 bin TL’ye mâl olan konserinin finalinde ayakta alkışlandı. TEKTAŞI TAKTIBerkay, konser sonrası evlilik hazırlıkları yaptığı sevgilisi Özlem Katipoğlu’na bir sürpriz yaptı.Berkay, sevgilisi Özlem Katipoğlu’nun önünde diz çökerek ikinci kez evlenme teklifi etti ve “Evet” yanıtını aldı. Şarkıcı, Katipoğlu’na ikinci kez evlenme teklif etti ve parmağına tektaşı taktı.

 

 

Yorumlar | 0
üye profil