Berkay'dan eşine: Seni harcarım demiştim..

Berkay'dan eşine: Seni harcarım demiştim..

Kısa bir süre önce uzun soluklu ilişkisi manken Özlem Katipoğlu ile dünya evine giren şarkıcı Berkay Şahin, çektiği video ile eşinden intikam aldı.

Şarkıcı Berkay Şahin ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi manken Özlem Katipoğlu, geçtiğimiz günlerde muhteşem bir düğünle Bodrum'da dünya evine girmişti.

Her anlarını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşan çift, birbirlerinin komik görüntü ve videolarını da paylaşmaktan çekinmiyor.

Bir mekanda baş başa yemek yerken sosyal medya uygulaması Snaphat üzerinden eşini uzaylı efekti ile çeken şarkıcı Berkay çektiği kısa videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Paylaştığı videoya "Kim demiş uzaylılar düşmandır,bildiğin köfte yiyor.!! hemen iletişime geçiyorlar hatta #AŞIK bile olunabilir türleri var... :))  Ö¦? sana demiştim snap snap snap şiştimmmm harcarım seni diye :)) " notunu düşen yakışıklı şarkıcının paylaşımına takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum geldi.İŞTE O VİDEO 

Kim demiş uzaylılar düşmandır ???? bildiğin köfte yiyor.!! hemen iletişime geçiyorlar hatta #AŞIK bile olunabilir türleri var... :)) ???? Ö¦? sana demiştim snap snap snap şiştimmmm harcarım seni diye :)) ????

berkaysahinn (@berkaysahinn) tarafından paylaşılan bir video (20 Eyl 2016, 01:40 PDT)

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 20/09/2016 15:06:10

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin