Berkay Ateş'ten şaşırtan Tarkan itirafı: Dört gün boyunca korumalığını yaptım ama göremedim

Çukur'dan tanıdığımız şu sıralar ise Alev Alev dizisinde yer alan oyuncu Berkay Ateş, İbrahim Selim'in YouTube programı İbrahim Selim ile Bu Gece programının bu haftaki konuğu oldu. Berkay Ateş programda Tarkan ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu ve megastarın korumalığını yaptığı söyledi. 4 gün boyunca Tarkan'ın korumalığını yaptığını söyleyen Berkay Ateş, bu süre boyunca onu hiç görmediğini de sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2021 09:20
Değiştirme Tarihi: 26.02.2021 09:20
Berkay Ateş'ten şaşırtan Tarkan itirafı: Dört gün boyunca korumalığını yaptım ama göremedim

İbrahim Selim'in konuğu olan Berkay Ateş programda yöneltilen sorulara çarpıcı yanıtlar verdi. Oyunculuk haricinde oyun yazarlığı da yaptığını belirten Berkay Ateş ikisinden birini seçmesi gerekse hangisini seçeceğine dair şu yanıtı verdi:  

Haber ile ilgili metin girin!.

"Hikayenin iyi olduğu yerde oynamanın keyfi bambaşka. Orada yaptığım işimin karşılığını bulduğumu hissediyorum. Böyle işler oyunculuğa sarılmama sebep oluyor. Yazmanın keyfi ise bambaşka, ancak yazabilmem için şartlarımın istediğim gibi oluşması gerekiyor. İzole bir ortama mutlaka ihtiyaç duyuyorum. Uyumak ile uyanmanın bir farkının kalmadığı zaman dilimlerinde daha verimli yazdığımı düşünüyorum."

İlerde küçük de olsa marangoz dükkanı açmak istediğini söyleyen Berkay Ateş, evdeki masanın yatağın oturma takımının ve kitaplığın içinde yer aldığı birçok şeyi kendisinin yaptığını söyledi. Bu işle uğraşmanın kendisini rahatlattığını söyleyen Berkay Ateş, 'Hele zımpara atmak nasıl sakinleştiriyor beni inanamazsınız' dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

'TARKAN'IN KORUMALIĞINI YAPTIM'

Gençlik zamanlarında Tarkan'ın Harbiye konserlerinde koruma olarak çalıştığını anlatan oyuncu, o günlere dair şunları söyledi:

"Dört gün boyunca konserlerde Tarkan’ın korumalığını yaptım ama Tarkan’ı hiç görmedim. Konser alanında güvenlik olarak çalışıyordum alan alabildiğine kalabalık benim Tarkan’ı görebilme şansım bile yok, evinde oturanlar Tarkan’ı daha iyi görüyor ve duyuyordu bence."