Berk Ulaş Atmaca kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Berk Ulaş Atmaca hakkındaki bilgiler

Berk Ulaş Atmaca, O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, 2 jüriyi döndürmeyi başardı. Berk Ulaş Atmaca’ya dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Berk Ulaş Atmaca kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 21:13
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 21:16
Berk Ulaş Atmaca kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Berk Ulaş Atmaca hakkındaki bilgiler

Berk Ulaş Atmaca, O Ses Türkiye’de bu akşam sahne alan yarışmacılardan birisi. Sevilen yarışmanın 8. bölümünde performans sergileyen Berk Ulaş Atmaca, O Ses Türkiye 2021 kör eleme turunda 2 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Berk Ulaş Atmaca hakkındaki bilgiler…

BERK ULAŞ ATMACA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Berk Ulaş Atmaca, 30 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Aslen Antalyalı. Küçük yaşlarda annesi kaybeden yarışmacının gelişmesinde babasının büyük etkisi olmuş.

On iki yıldır müzikle uğraşıyor ve sahne alıyor. Hayatının genelde müziğin üzerine olduğunu belirtiyor. Zamanı ve mekanı hayatında birleştirdiğini söyleyen Berk, müziğin an’ı temsil ettiğini söyledi.

O Ses Türkiye’nin 2019 sezonunda yarışan ve Murat Boz’un takımında yer alan Turgut Çıngı ile arkadaşlarmış.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Berk Ulaş Atmaca, O Ses Türkiye kör eleme turunda Oğuzhan Koç ve Murat Boz’u döndürmeyi başardı. ESKİTİLMİŞ adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Murat Boz oldu.

İlgili Sayfalar: Magazin