Bergüzar Korel’den duygulandıran paylaşım

Dokuz yıl aradan sonra anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, merak edilen soruları cevapladı.

Yayınlanma Tarihi: 28.08.2019 12:38
Değiştirme Tarihi: 28.08.2019 12:38
Bergüzar Korel’den duygulandıran paylaşım

Dokuz yıl aradan sonra anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, Türkiye’de doğum yapacağını belirtirken uzun bir süre ekranlardan olmayacağını ifade etti.

Doğum anına kadar bebeğinin cinsiyetini öğrenmeyecekleri iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirten 37 yaşındaki Korel “Güzel bir duygu daha yolun çok başındayız. İnşallah güzel ve sağlıklı geçer, tüm anneler gibi benim de dileğim bu.

Bir oğlumuz var bir de kız çocuğu duygusunu tatsam ne güzel olur. Cinsiyeti öğrenmeme gibi bir şey yok her kadın gibi bende ilk zamanlarımı geçiriyorum ayrıcalıklı bir durum yok” şeklinde konuştu.

Dokuz yıl aradan sonra tekrar anne olacağı için kaygılandığını ancak sürecin sağlıklı geçtiğini de sözlerine ekleyen oyuncu ardından şöyle devam etti : “Her normal aile gibi biz de bebeğimizin olacağını öğrenince çok mutlu olduk, çok istiyorduk yıllardır tek dileğim araya giren dokuz yıl sonra insan biraz kaygılanıyor tek dileğim sağlıklı olması. Burada Türkiye’de doğum yapmak istiyorum. Ali’den saklamadık ama sağlığının ve her şeyin iyi gittiğini öğrendikten sonra onunla da paylaştık onun psikolojisi için”

Korel ayrıca hamileliği el verdiğince tiyatro sahnesinde olacağını da belirtip “Bu yıl zaten dizi yapmayacaktım sanırım uzun bir süre dizi yapmam ama bu süreçte tiyatroya devam edebildiğim kadar devem edeceğim” ifadesini kullandı.

BERGÜZAR'DAN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM!

Dün 37. yaşına basan Bergüzar Korel sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşımda bulundu. Eşi Halit Ergenç ile çekildiği romantik fotoğrafını paylaşan Korel altına; 'Ne fırtınalar kopar içimde kimse bilmez, bir sen bilirsin... Allah seni başımızdan eksik etmesin.' mesajını düştü.