Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç sevgisi bunu da yaptırdı

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç sevgisi bunu da yaptırdı

Şili'de bir belediye başkanı seçimleri kazanmak için 'Şehrimize, Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'i getireceğim' vaadinde bulundu.

11.01.2015 09:28

Bergüzer Korel ile Halit Ergenç'in sevgisi, ülkemiz sınırlarını çoktan aştı. Başarılı oyunculukları kadar mutlu aile hayatlarıyla da örnek olan ünlü çift, Şili'de yıldızlaştı. Bir dönem birlikte rol aldıkları 'Binbir Gece' dizisi Şili'de en çok izlenen yapım olan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in isimleri siyasette bile anılır oldu.

Büyük sesi getirdilerŞili'nin sahil kenti olan Vine Del Mar'ın kadın belediye başkanı Virginia Reginato, seçmeninin gönlünü kazanmak için "Şehrimize, Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'i getireceğim. Bu müthiş ikiliyi, ekranda görmekle kalmayacak onlarla tanışma imkanı da bulacaksınız" vaadinde bulundu. Daha önce Vine Del Mar'a Ricky Martin ve Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü yıldızları getiren Başkan'ın vaadi, Şili kadar Arjantin'deki gazeteler ve haber sitelerinde de geniş yankı buldu. 'Sultan Korel'Daha önce Şili'nin en çok izlenen TV kanalıyla röportaj gerçekleştiren Bergüzar Korel için Belediye Başkanı Reginato, "Sultanlar kadar güzel" yorumu yaptı.Şu sıralar atv'nin fenomen dizisi Karadayı'da Hakime Feride rolünü başarıyla canlandıran Bergüzar Korel, Arap dünyasında da geniş bir hayran kitlesine sahip. (Takvim) bergüzar korel
Yorumlar | 0
üye profil