Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti evliliklerinin 11. yılını kutladı: Yaşadığım her şey bin kez helal olsun

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, evliliklerinin 11. yılını arkadaşlarıyla birlikte kutladı. Bergüzar Korel, evlilik yıl dönümleri nedeniyle sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 08.08.2020 09:29
Değiştirme Tarihi: 08.08.2020 09:29
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti evliliklerinin 11. yılını kutladı: Yaşadığım her şey bin kez helal olsun

Bergüzarl Korel ve Halit Ergenç geçtiğimiz aylarda 2. bebekleri Han'ı kucaklarına almıştı. Çift, dün akşam yakın arkadaşlarının da katılımıyla evliliklerinin 11. yılını kutladı. İki oyuncunun bu anlamlı gününde Şükran Ovalı-Caner Erkin, Beyza Şekerci-Engin Hepileri, Onur Büyüktopçu ve Rıza Koca da vardı. 

Eşi Halit Ergenç ile çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Bergüzar Korel, duygusal bir mesaj ile bu fotoğrafı daha da anlamlandırdı. 

Korel paylaşımına şu satırlara yer verdi:

* Canım sevgilim. Seninle geçirdiğim her an. Birlikte yaşadığımız tüm mutluluklar, uğruna döktüğüm her gözyaşı, hayallerimiz, umutlarımız kavgalarımız, korkularımız, inadımız, ve her inadımızın sonunda daha büyük bir sevda ile birbirimizi bulmamız. Yaşadığım her şey bin kez helal olsun sana. Sen de helal et. Allah bize evlatlarımızla sağlıkla ve huzurla uzun yıllar yaşamayı nasip etsin. Seni çok seviyorum. 11. yılımız kutlu olsun.” 

Haber ile ilgili metin girin!.