Bergüzar Korel son haliyle dikkat çekti! Üçüncü çocuğunu kucağına almıştı!

Üçüncü çocuğunu Kasım ayında dünyaya getiren ve kızı Leyla'ya kavuşan ünlü oyuncu, hamilelik sürecinde yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem oldu. Doğumun ardından ailesiyle birlikte tatil için Londra'ya Bergüzar Korel, sosyal medya hesabında son halini yayınladı. En doğal haliyle takipçilerinin karşısına çıkan ünlü oyuncu için "Boyuna endamına maşallah" yorumu yapıldı.

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2022 13:59
Değiştirme Tarihi: 19.01.2022 13:59
Bergüzar Korel son haliyle dikkat çekti! Üçüncü çocuğunu kucağına almıştı!

Meslektaşı Halit Ergenç ile 2009 yılında dünyaevine giren oyuncu Bergüzar Korel, ilk çocuğu Ali'yi 2010 yılında kucağına almıştı. Çift, yaklaşık iki yıl önce ikinci oğulları Han'a, geçen yıl 3 Kasım'da da ilk kızları Leyla'ya kavuşmuştu. Mutlu evliliklerini üç çocukla taçlandıran Bergüzar Korel, hamilelik sürecinde yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olmuştu.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü oyuncu, Instagram hesabında yaptığı dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Doğumun ardından ailesiyle birlikte tatil için Londra'ya giden Korel, burada verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu.

Son halini yayınlayan ünlü oyuncunun paylaşımı, kısa sürede çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görerek gündem oldu. Korel'e takipçilerinden övgü dolu yorum gelirken, bir takipçisinin yaptığı "Boyuna endamına maşallah" yorumu dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin