Bergüzar Korel isyan etti: Bu diziyi çocuklarınıza izletmeyin!

Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda çocukların, Squid Game'i izlemesine tepki gösterdi. Ebeveynlere seslenen oyuncu, "Rica ediyorum çocuklarınıza bu diziyi izletmeyin" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2021 21:40
Değiştirme Tarihi: 15.10.2021 21:40
Bergüzar Korel isyan etti: Bu diziyi çocuklarınıza izletmeyin!

Dijital platformda yayınlanan 'Squid Game' dizisi dünya gündemine oturdu. İzlenme rekoru kıran dizideki oyunlar, okul bahçelerinde bile oynanmaya çalışılıyor.

Bu durumdan rahatsız olan eğitimciler ve aileler de sosyal medya üzerinden tepki göstermeye başladı. Dizinin çocuklar tarafından bu kadar izlenmesine bir tepki de oyuncu Bergüzar Korel'den geldi.

"İNANAMIYORUM" 

Şimdilerden 3. bebeğine hamile olan güzel oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Duyduklarıma inanamıyorum. 'Squid Game' izlemeyen çocuk yok..."

"İki gün önce ilk kez açtık ve aklı başında bir ebeveynin çocuğuna bu diziyi nasıl izlemesine izin verdiğini anlamış değilim..."

"Bu dizi asla çocuklara uygun değildir. 'Ama bütün arkadaşlarım izliyor' diyebilir çocuğunuz. Cevabı çok net: Bu dizi senin yaşına uygun değil, 18 yaşından küçüksün ve o yaşa gelene kadar bizim sorumluluğumuzdasın ama diğer evlerde olan kurallar bizim sorumluluğumuz dışında."

"NASIL GÖRMEZDEN GELİYORSUNUZ?" 

"Anne ve babalara sesleniyorum; rica ediyorum çocuklarınıza bu diziyi izletmeyin. Kanal bile +18 ve intihar uyarısı verirken buna nasıl görmezden geliyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin