Berfu Yenenler kimdir, kaç yaşında? O Ses Yılbaşı konuğu Berfu Yenenler hayatı

O Ses Türkiye yılbaşı kadrosunda yer alan isimlerden biri de ünlü oyuncu Eser Yenenler ile mutlu bir evlilik yaşayan Berfu Yenenler oldu. O Ses Yılbaşı 2022'ye eşi Eser Yenenler ile birlikte katılan Berfu Yenenler'in sahnede sergileyeceği performans kadar, özel hayatı da merak konusu. Peki Berfu Yenenler kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç, aslen nereli? İşte tüm bunların cevabı... 

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 19:31
Değiştirme Tarihi: 31.12.2021 19:31
Berfu Yenenler kimdir, kaç yaşında? O Ses Yılbaşı konuğu Berfu Yenenler hayatı

Berfu Yenenler, O Ses Türkiye yılbaşı programı konuklarından biri oldu. Oyuncu Eser Yenenler ile evli olan Berfu Yenenler'in O Ses Türkiye şarkısı kadar, kim olduğu ve kaç yaşında olduğu da merak edildi. TV8 izleyicileri, internet üzerinde Berfu Yenenler kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, hangi dizi ve filmlerde oynadı gibi soruları arattı. 

BERFU YENENLER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Evlenmeden önceki soyismi Yıldız olan Berfu Yenenler 11 Nisan 1995 tarihinde doğmuştur. Aslen İzmitli olan Berfu Yenenler 26 yaşındadır. 

Boyu 1.80 olan Berfu Yenenler, Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. 

Berfu Yenenler adını, 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışması ile duyurmuştur. Burada 4. güzel seçilen Yenenler, 2015 yılındada ülkemizi Miss International Yarışması'nda temsil etmiştir. 

9 Haziran 2019 yılında Eser Yenenler ile evlenen Berfu Yenenler'in Kuzey ve Mete isminde iki oğlu vardır.

Şu sıralar YouTube kanalı için ürettiği içeriklerle sık sık gündeme gelen Berfu Yenenler, sevenlerinin karşısına bu şekilde çıkıyor.

İlgili Sayfalar: Magazin