Beren Saat ve Kenan Doğulu gecelerde!

Uzun süredir magazin basınına fotoğraf vermekten kaçınan Beren Saat önceki gün objektiflere yansıdı. Beren Saat eşi Kenan Doğulu ile Saba Tümer’in yaş günü partisinden çıkarken görüntülendi. Objektiflere yansıyan Beren Saat’in yürümekte güçlük çektiği görüldü.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2021 13:43
Değiştirme Tarihi: 07.12.2021 13:43
Beren Saat ve Kenan Doğulu gecelerde!

Uzun süredir İstanbul gecelerinde görünmeyen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, önceki akşam Kuruçeşme'de Saba Tümer'in doğum günü partisine katıldı. İkili, mekan çıkışı gazetecilerle konuşmayı ihmal etmedi.

2014 yılında Los Angeles'ta evlenen ve sık sık boşanacakları yönündeki haberlerle gündeme gelen ancak sonrasında aralarındaki buzları eriten Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, geçen akşam Kuruçeşme Korto Live isimli mekanda Saba Tümer'in doğum günü partisindeydi.

"ÇOK GÜZEL BİR GECEYDİ" 

Mekan çıkışı basın mensuplarıyla sohbet eden Doğulu, "Her şey çok güzel gidiyor. Saba'cığımın doğum gününe katıldık. Çok güzel bir geceydi" şeklinde konuştu. Mekandan en son çıkan sunucu Saba Tümer ise, "Yeni yaşımı tüm sevdiğim dostlarımla kutladım. Hepsi yanımdaydı. Çok güzel bir gece oldu. Yarın da iş günü olduğu için, gece erken başladı ve erken bitti" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Kenan Doğulu, geçtiğimiz haftalarda Cumhuriyet'in 98'inci yılı şerefine İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği kutlamada sahne almıştı.

BİRLİKTE DANS ETTİLER 

Sanatçının eşi Beren Saat, 'Aşk İle Yap' şarkısı sırasında sahneye çıkıp, Kenan Doğulu ile dans etmiş; ikilinin bu halleri uzun süre gündem olmuştu. Ardından Arnavutköy'de objektiflere yansıyan Beren Saat, konuyla ilgili konuşmuş ve "Kenan 10 sene sonra ilk kez beni sahneye davet etti" açıklamasını yapmıştı.
 

İlgili Sayfalar: Magazin