Beren Saat'in ardından bir paylaşım da Kenan Doğulu'dan: Can kenarında yerin hep sevda yanı

Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile evliliğinin  6. yıl dönümünü sosyal medya hesabından yaptığı romantik bir paylaşımla kutlamıştı. Beren Saat'in ardından bir paylaşım da eşi Kenan Doğulu'dan geldi. Doğulu'nun bir hayli romantik olan paylaşımına kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni yağdı. 

Yayınlanma Tarihi: 29.07.2020 19:02
Değiştirme Tarihi: 29.07.2020 19:02
Beren Saat'in ardından bir paylaşım da Kenan Doğulu'dan: Can kenarında yerin hep sevda yanı

Evliliklerinin 6. yılını Malibu'da kutlayan Beren Saat Kenan Doğulu çiftinden bir paylaşım daha geldi. Sene başında boşanacakları konuşulan çiftten ilk paylaşım, Beren Saat'ten gelmişti. 

Beren Saat'in ardından bir paylaşım da Kenan Doğulu'dan geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Duygusal bir mesaj paylaşan Kenan Doğulu şunları söyledi: 

Yıllar hızla akıp geçti ve bir yaşımıza daha girdik. Katlanarak büyüyen sevgim ve saygım mutluluğuma rehber ve ışık oldu. Her geçen gün daha iyi tanımak ve sarılmak, her türlü güçlüğü birlikte aşabilmek, yalnızlıktan uzak, bir o kadar güvende hissetmek ne güzel bir duygudur. 

Ne şanslıyım ki seni görmüş, bilmiş ve aşık olmuşum. Dünyama kattığın güzellikler ve sevildiğimi hissettiğim her an için ve verdiğin ilhamla kelimeler ve notaları buluşturduğum şarkılarıma yuvalık yaptığın için kalplerce teşekkürler anlayışlı, nazik, okyanus kalpli sevgilim. Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun.

Can kenarında yerin hep sevda yanı.

İlgili Sayfalar: Magazin