Beren Saat aşk ve evlilik üzerine samimi açıklamalarda bulundu

Son günlerde Atiye dizisindeki performansıyla çok konuşulan başarılı oyuncu Beren Saat, bir dergiye kapak oldu. Beren Saat, evlilik ve aşk üzerine birbirinden samimi açıklamalarda bulundu. Kenan Doğulu’yla uzun evliliğinin sırrı için “Etrafta ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle yıllarca sürdü” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2020 09:29
Değiştirme Tarihi: 02.10.2020 09:29
Beren Saat aşk ve evlilik üzerine samimi açıklamalarda bulundu

Beren Saat, L’officiel dergisine kapak oldu. 6 yıldır şarkıcı Kenan Doğulu ile evli olan oyuncu özel yaşamına dair çok samimi açıklamalarda bulundu.

Beren Saat,  “Son zamanlarda, aşkın yaşanma şekli ve hızı da değişti. Sosyal medya aslında aşkın yaşanma biçimine format attı. Galiba kişisel olarak aşk tanımını bundan önce yapmış olduğumuz için de birbirimize yakın hissettik. İki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz. Etrafta ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle yıllarca sürdü” diye konuştu.

Tekrarları bile reyting rekoru kıran ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde Bihter karakterini canlandıran Saat, “Canlandırdığımda 25 yaşındayım. Aslında Bihter’le içimdeki kadını keşfettim. Bir roman karakteri olduğu için zaten güçlüydü. Bütün karakterlerde yeni keşiflerim olduğu için, hepsi benim bilincimin içinde açık kalmış aplikasyonlar olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar. Bihter bir bakıma benimle beraber yani... Sevenlerinin için rahat olsun” dedi.