Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Berat Yenilmez: Bıyık yüzünden 3 gün eve giremedim

Berat Yenilmez: Bıyık yüzünden 3 gün eve giremedim

'Seksenler' dizisinin sevilen oyuncusu Berat Yenilmez hakkında merak edilenlenleri anlattı.

06.02.2017 10:05

Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, başarılı oyuncu Berat Yenilmez oldu. Berat Yenilmez, canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu. Sette çok kilo aldım ‘Seksenler’ dizisinde pastaneci rolünde olmasından dolayı çok kilo aldığını söyleyen Berat Yenilmez “Dizide pastaneci olduğum için biraz fazla kaçırdık ve 120 kilo oldum. Setteki her şey gerçek ve taze kendimi tutamıyorum” dedi. Trakya şivesini bırakamadım Seksenler dizisinde ilk iki yıl Trakya şivesinin hayatında yer edindiğini söyleyen usta oyuncu Berat Yenilmez “ ilk 2 sene annemle bile konuşurken Trakya şivesini kullanıyordum. Ama artık yavaş yavaş normal Türkçe’ye dönmeye başladım. Sinirlenince yine şiveli konuşabiliyorum” dedi. 

berat yenilmez 

Dedemler pehlivanmış Soyadının dedelerinin pehlivan olmalarından geldiğini söyleyen Berat Yenilmez “Babamın dedeleri pehlivanmış ve hiç yenilmedikleri içinde soyadımız ‘Yenilmez’ olarak ordan geliyor. Ama benim pehlivanlık durumum sadece fiziki” diye konuştu. Eşimi musiki hocası zannettim Eşi Seda Yenilmez ile okul balosunda tanıştıklarını ve ilk gördüğünde musiki hocası zannettiğini anlatan Berat Yenilmez “Eşimle okul balosunda tanıştık. Ben uzun yıllardır hiç baloya katılmıyordum arkadaşlarımın zoruyla gittim. Seda’yı ilk gördüğümde aşık oldum. Bankacı olan eşimi ilk resmi giyimli görünce Musiki hocası zannettim” dedi. Korkmayacağım korku filminde oynarım İnsanların şaşıracağı aşırı psikopat bir rol oynamak istediğini ama korku filminde de oynayamayacağını söyleyen Berat Yenilmez “  Ben aşırı psikopat rolü oynamak istiyorum. İnsanların şaşıracağı bir rol olmalı. Ayrıca Korku filmi hiç izleyemem. Eğer korkmayacaksam korku filminde yer alırım” dedi. Bıyık yüzünden eve gidemedim Bir zamanlar film çekimleri için bıyık bıraktığı için eve gidemediğini söyleyen Berat Yenilmez “Bıyık bıraktığım zaman benden böyle bir şey çıkacağını hiç düşünmemiştim. 3 gün eve giremedim. Bıyıklarımdan dolayı eşim eve almadı” diye konuştu. Çok önyargılıyım
Kendini de eleştiren usta oyuncu Berat Yenilmez, çok fazla önyargılı olduğunu söyleyerek “ Çok önyargılı ve çabuk karar verebiliyorum. Bu huyumu hiç sevmiyorum ve çok üzülüyorum. Biraz daha kontrollü olmam gerekiyor” diye konuştu. 

Yorumlar | 0
üye profil