Bensu Soral isyan etti! Keşke böyle kirletilmese ilişkiler

İş insanı eşi Hakan Baş ile boşanacakları konuşulan Bensu Soral, önceki akşam Kuruçeşme'de görüntülendi. Gazetecilerle konuşan güzel oyuncu, evliliği hakkında yöneltilen soruları cevapladı.

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2021 09:31
Değiştirme Tarihi: 12.11.2021 09:31
Bensu Soral isyan etti! Keşke böyle kirletilmese ilişkiler

2018 yılında dünyaevine girdiği iş insanı Hakan Baş ile yaşadıkları krizle gündeme gelen Bensu Soral, geçen akşam Kuruçeşme'deki bir benzin istasyonunda görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, evliliğiyle ilgili konuştu.

30 yaşındaki Soral, "Bizim Hakan'la öyle bir düşmanlığımız yok. Benim için çok değerli bir insan. Kendisinin bende ki yeri çok ayrı" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde boşanmakla ilgili sorularını duyunca kıta değiştirdi haberini yalanlayan güzel oyuncu, Kubilay Aka ile samimi fotoğraflarının ardından evliliklerinin boşanmaya sürüklendiği söylemleri hakkında ise şöyle konuştu:

"Diğer sanatçı arkadaşlarımızın da başına gelen bir durum, keşke böyle kirletilmese ilişkiler. Mesleğimiz gereği konuşmak durumunda kalıyoruz, çok yıpratıcı ve psikoloji bozan bir durum."

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin