Benim Tatlı Yalanım'ın yıldızı Ege Kökenli, Lior Ahituv ile nişanlandı | Ege Kökenli ve Lior Ahituv kimdir?

Benim Tatlı Yalanım'ın yıldızı Ege Kökenli, Lior Ahituv ile nişanlandı | Ege Kökenli ve Lior Ahituv kimdir?
Yayınlanma Tarihi: 13.01.2020 15:54 | Değiştirme Tarihi: 13.01.2020 15:54

Oyuncu Ege Kökenli bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Lior Ahituv ile nişanlandı. Ege Kökenli, yüzüklerin takıldığı kız isteme töreninden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Bu gelişme sonrası Ege Kökenli kimdir? Ege Kökenli kaç yaşında? Ege Kökenli nişanlısı Lior Ahituv kimdir? gibi soruların cevabı merak edilmeye başlandı. 

Oyuncu Ege Kökenli evliliğe giden yoldaki en büyük adımlardan birini atarak sevgilisi Lior Ahituv ile nişanlandı! Kız isteme anından fotoğrafları sosyal medyada paylaşan ünlü isim beğeni topladı. Ege Kökenli kutlama için gittikleri mekanda yerinde durmadı. Bu haber sonrası Ege Kökenli ve nişanlısı Lior Ahituv'un hayatına dair bilgiler merak edilmeye başlandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Son olarak 'Benim Tatlı Yalanım' dizisi ile izleyici karşısına çıkan Ege Kökenli, 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Lior Ahituv ile nişanlandı. Çift dün akşam aileleri ve yakın dostlarının katıldığı tören ile yüzükleri taktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ege Kökenli, evde gerçekleşen isteme töreninde derin göğüs dekolteli mini bir elbise giydi. Aile büyüklerinin tam kadro bulunduğu gecede kahveleri Ege Kökenli ikram etti. Kökenli sevgilisini tuzlu kahveyi içirmeyi de ihmal etmedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İsteme töreninin ardından çift, arkadaşlarıyla birlikte gece kulübüne gitti. Gece yarısına kadar süren eğlencede ikili nişan pastası kesti. Çift, sabaha kadar dans etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Düğün yerine henüz karar veremeyen Ege Kökenli ile Lior Ahituv eylül ayında Bodrum ya da Kapadokya'da nikah masasına oturacak.

EGE KÖKENLİ KİMDİR?

Ege Kökenli kimdir sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Benim Tatlı Yalanım dizisiyle şöhrete kavuşan Ege Kökenli Lior Ahituv ile nişanlanması sonrası herkes bu ikilinin hayatına dair bilgileri merak ediyor. Peki Ege Kökenli kaç yaşında ve nereli? Ege Kökenli, 20 Mart 1993 yılında Kırklareli’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Haliç Üniversitesi'nde Konservatuar Eğitimi alarak tamamlamıştır. 2004 yılında rol aldığı En İyi Arkadaşım dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Ege Kökenli; Anadolu Kaplanı, Yahşi Cazibe, Öğretmen Kemal, Çalıkuşu, Çiçek, Asla Vazgeçmem ve Güneşin Kızları dizilerinde rol almıştır.

Son olarak Yasak Elma dizisinde Yağmur karakterine hayat veren Ege Kökenli, 1,68 metre boyunda, 54 kilo ve Balık burcudur.