Benim Adım Melek oyuncusu Mustafa Mert Koç Bir Bilebilsen performansıyla sosyal medyada gündem oldu!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek'te rol alan Mustafa Mert Koç, dün gece yayınlanan bölümde söylediği Bir Bilebilsen isimli şarkıyla sosyal medyada gündem oldu.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2019 00:49
Değiştirme Tarihi: 07.12.2019 00:49
Benim Adım Melek oyuncusu Mustafa Mert Koç Bir Bilebilsen performansıyla sosyal medyada gündem oldu!

TRT 1'de yayınlanan Benim Adım Melek adlı dizide Nehir Erdoğan’ın canlandırdığı Melek karakterinin kızı Defne’yi oynayan Rabia Soytürk ile Ömer karakterine hayat veren oyuncu ise Mustafa Mert Koç'un sahneleri en çok ilgi çeken sahneler arasında. İkilinin dizideki aşkının romantizmi izleyicileri etkilerken Serkan Kaya’nın Bir Bilebilsen isimli şarkısını seslendiren Mustafa Mert Koç bu performansıyla büyük beğeni ile izlendi.

MUSTAFA MERT KOÇ KİMDİR?

Mustafa Mert Koç, 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Genç oyuncu üniversite eğitimini siyasal bilgiler bölümünde tamamladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yapımcıların ve yönetmenlerin de dikkatini çeken Mustafa Mert Koç, Yeter adlı dizide asistan Mert karakterini canlandırdı.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Onur karakteriyle hayran kitlesini genişleten Mustafa Mert Koç, oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a gitti.
Şahin Tepesi adlı diziyle bir kez daha ekranlara dönen oyuncu, TRT'in yeni dizisi Benim Adım Bir Melek dizisinin kadrosuna dahil oldu. Mustafa Mert Koç'un nasıl bir performans sergileyeceği hayranları tarafından merak ediliyor.