Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
 Bengü'den Harbiye konserinde Salsa şov

Bengü'den Harbiye konserinde Salsa şov

İlk kez defa Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda konser veren Bengü salsa şovu ile de hayranarından tam not aldı.

20.08.2016 11:15

Turkcell Yıldızlı Geceler'in önceki gece sahnesinde ağırladığı yıldız isim Bengü oldu. İlk defa Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda konser veren ünlü popçu, sahne şovu ve performansıyla beğeni topladı.

Son single çalışması 'Sığamıyorum' ile müzik listelerinde üst basamaklarda olan Bengü, önceki gece enerjisi, şarkıları ve sahne performansıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenlerinin karşısına çıktı. Pera Event’in üstlendiği organizasyonda Bengü, geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi. Özel tasarlanmış sahnesinde izleyicilerine görsel bir şölen sunan Bengü, şarkılarıyla olduğu kadar danslarıyla da büyük beğeni topladı.

 

bengü

Sahnede 12 dansçının eşlik ettiği Bengü, konseri boyunca 3 kez kostüm değiştirdi. Raissa Vanessa imzalı kıyafetleriyle gözlere de hitap eden Bengü'nün Harbiye konserinin görsel yönetmenliğini ise Uğurhan Akdeniz üstlendi.

İlk defa dans etti

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaki ilk konseri için çok özenen ve sevenlerinin karşısına sürprizlerle çıkan Bengü sahnede ilk defa dans etti. İki haftadır salsa dersleri aldığı belirtilen Bengü'nün, Kübalı Danscı Lazaro ile yaptığı Salsa şov ilgiyle izlendi. Bengü'ye sahnede dansçıların yanı sıra 7 kişilik akrobat ekibi de eşlik etti.

 

bengü

30 şarkı seslendirdi
Yaklaşık 1,5 aydır konseri için prova yaptığını belirten Bengü, 30 şarkı seslendirdi. Bengü "Harbiye sahnesine şu an sığamıyorum. Hayatımın konseri oldu" diyerek mutluluğunu ifade etti.

10. yıl marşı söyledi

Bengü, konserinde terör şehitlerini de unutmadı. Bir önceki gün yaşanan korkunç terör saldırısında Elazığ, Van, Şemdinli ve Bitlis'te hayatını kaybeden şehitler için seyircilerinden alkış isteyen Bengü, sahnede duygusal anlar yaşadı.

Açık havayı dolduran 5 bin kişinin Bengü'nün çağrısına cevaben alkış tuttuğu gecede, protestonun ardından hep birlikte 10.Yıl Marşı söylendi.

Konsere ünlü akını
Bengü ‘nün ilk Harbiye konserine ünlü isimler de büyük ilgi gösterdi. Konseri izlemeye gelenler arasında İrem Derici, Çağla Şikel, Ece Seçkin, Hakan Akkaya, Erdem Kınay, Samsun Demir, Nazlı gibi ünlü isimler vardı.

Yorumlar | 0
üye profil