Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ünlü aktör bu görüntüsüyle şoke etti

Ünlü aktör bu görüntüsüyle şoke etti

Jennifer Garner'la boşanmak üzere olan Ben Affleck sıkıntılı günler geçiriyor.

13.08.2015 13:24

Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biri için boşanma kararı almak hiç de kolay olmamış gibi görünüyor.

Bir süre önce evliliklerini sonlandıracaklarını açıklayan Ben Affleck ve Jennifer Garner hala yeni hayatlarına alışamadılar. Görünüşe göre üç çocukları için zaman zaman bir araya gelen çift için bu süreç oldukça zor geçiyor. Özellikle de Affleck için.

Haber ile ilgili metin girin!.

42 yaşındaki aktör ve yönetmen Ben Affleck'in bir süre önce sergilediği görüntü de bu durumu doğrular nitelikte. 10 yıllık evliliğini bitirme kararı alan Ben Affleck, geçtiğimiz günlerde Atlanta'da kiraladığı evinin bahçesinde bir elinde sigara bir elinde bira kutusu cep telefonuyla konuşurken görüntülendi.

Saçı sakalı birbirine karışmış olan Affleck'in yüzündeki mutsuz ifade de gözlerden kaçmadı. Aktörün, sol elinin yüzük parmağında hala alyans taşıması da dikkat çekti.

Ben Affleck, bu fotoğrafların çekilmesinden birkaç saat önce boşanmak üzere olduğu karısı Jennifer Garner ve üç çocuğuyla birlikte görüntülenmişti. Daha sonra 43 yaşındaki Garner, çocuklarını Affleck ve yeni işe alınan iki dadıyla birlikte bırakıp evden ayrıldı.

 

Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biri olan Ben Affleck ve Jennifer Garner'ın boşanma haberi herkesi şaşırtmıştı. Ancak bu haberin duyulmasından bir süre sonra Affleck'in bir süre önce çocuklarına bakması için alınan dadı Christine Ouzounian ile yasak ilişki yaşadığı ve bu yüzden Garner'ın evliliği bitirmeye karar verdiği iddiaları ortaya atıldı.

Önce dadıyı işten çıkaran Garner daha sonra da Affleck'e boşanmak istediğini belirtti.

Her ne kadar Affleck sözcüsü aracılığıyla bunları yalanlasa da söylentilerin ardı arkası kesilmedi. Hatta Ouzounian'ın lüks bir otelde tatil yaptığı masrafları da Affleck'in karşıladığı da ileri sürüldü. Affleck ile Ouzounian'ın bir gece yarısı buluştukları sırada çekildiği iddia edilen fotoğraf da basına yansıdı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

 

Şimdi Affleck ve Garner'ın üç çocuğuna bakması için iki yeni dadı işe alındı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

2005 yılında evlenen Garner ve Affleck'in Violet, Seraphina ve Samuel adında üç küçük çocuğu var.

Yorumlar | 0
üye profil