Bella Thorne itiraf etti: 'Ben biseksüelim'

Bella Thorne itiraf etti: 'Ben biseksüelim'

18 yaşındaki ABD'li oyuncu Bella Thorne, Snapchat'te paylaştığı fotoğrafla cinsel kimliğini ifşa etti. Genç aktris geçtiğimiz günlerde, erkek arkadaşı Gregg Sulkin'den ayrıldığını duyurmuştu.

Hollywood ünlüleri her geçen gün cinsel kimliklerine ilişkin açıklamalarıyla gündem oluyor. Bu konuda dürüst davranan en son isim de, 'Famous in Love' dizisinin yıldızı 18 yaşındaki genç oyuncu Bella Thorne oldu. Thorne da tıpkı model/oyuncu Cara Delevingne ve Kristen Stewart gibi, cinsel kimliğini açıkça ifşa etti.

 

 

Snapchat'te genç bir kadınla öpüşürken çektiği fotoğrafları paylaşan Thorne, Twitter'da bir takipçisinin 'Biseksüel misin' sorusunu 'Evet' olarak cevapladı. Twitter'da hemen her takipçisinin sorusunu açıkyüreklilikle yanıtlayan ve 7 milyona yakın takipçisi olan genç yıldız, 'Beni böyle kabul ettiğiniz için teşekkür ederim, sizi çok seviyorum' yazdı ve bu tweet'ini 'onur' etiketiyle paylaştı.

 

18 yaşındaki Bella Thorne ve 24 yaşındaki aktör Gregg Sulkin'in ilişkisi 15 ay sürdü. 
Bella Thorne, bir diğer takipçisinin 'Erkek arkadaşınızla ayrıldığınıza çok üzüldüm' yorumuna da 'İşler umduğumuz gibi gitmedi. Ancak onu her zaman seveceğim' yazarak yanıt verdi.

 

Kristen Stewart, kız arkadaşına aşık olduğunu ilk kez açıkladı

Cara Delevingne: ‘İnsanlar bana 'gay misin' dediklerinde...'

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 24/08/2016 10:54:36

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin