Bella Hadid ile The Weeknd barıştı mı?

Podyum dünyasının ünlü ismi Bella Hadid ile rapçi The Weeknd'in barıştıkları iddia edildi. Çiftin, aylar sonra yeniden birbirleriyle temas halinde olduklarını öne sürüldü

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 17:35
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 17:37
Bella Hadid ile The Weeknd barıştı mı?

5 yıldır bir dargın bir barışık olan Bella Hadid ile The Weeknd'in ilişkilerine bir şans daha verdikleri konuşuluyor. US Weekly, ikilinin aylar sonra yeniden birbirleriyle temas halinde olduklarını öne sürdü.

Ünlü çiftin barışmasında; The Weeknd'in dünya çapında uygulanan sosyal izolasyon günlerinde Billboard tarihinde en uzun süre zirvede kalan ilk RB albümü rekorunu kıran After Hours'ın etkili olduğu konuşulanlar arasında.

30 yaşındaki şarkıcının albümünün Hadid ile olan ilişkisine göndermelerle dolu olduğu biliniyor.


İkilinin tekrar barışmaları ilk kez gündeme gelmiyor. Geçtiğimiz ekimde The Weeknd'in, Bella'nın 23. doğum günü partisini kutladığı mekanda görüntülenmesi üzerine benzer iddialar ortaya atılmış ancak ikili bir daha hiç birlikte görüntülenmemişti.

23 yaşında Bella Hadid, kardeşi Gigi ve Kendall Jenner ile podyum dünyasının en çok konuşulan modellerinden biri.

2014’te IMG Models şirketi ile profesyonel modellik kariyerine başlayan Bella, ilk kez 2014 Eylül ayında düzenlenen New York Moda Haftası’nda model boy gösterdi.

2015 Aralık’ından itibaren çıkmaya başladığı erkeve bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı erkek arkadaşı The Weeknd’in “In The Night” şarkısının klibinde yer aldı. Bu klip şöhretini daha da artırdı. Pek çok ünlü markanın tanıtım yüzü oldu.

"Müslüman olmaktan gurur duyduğunu" söyleyen model 8 Aralık 2017'de, Trump'ın ABD Büyükelçiliği'ni İsrail'e taşıma ve Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararına karşı Londra protestolarına katılmıştı.