Beren Saat, Belçim Bilgin'i yalnız bırakmadı

Belçim Bilgin önceki akşam hem yeni yaşını hem de eşi Yılmaz Erdoğan'ın ödül kazanmasını kutladı.

Yayınlanma Tarihi: 01.02.2015 10:10
Değiştirme Tarihi: 01.02.2015 11:45
Beren Saat, Belçim Bilgin'i yalnız bırakmadı

Belçim Bilgin, bir gecede iki kutlama birden yaptı. Ünlü oyuncu, önceki akşam Etiler’deki Fenix adlı mekânda hem 31’inci yaşını hem de eşi Yılmaz Erdoğan’ın Avustralya’nın Oscar’ı sayılan Avustralya Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi Ödülleri’nde (AACTA) ‘en iyi yardımcı erkek oyuncu’ seçilmesini kutladı.

Geceye katılanlar arasında Bilgin’in yakın arkadaşları Beren Saat ve Gökçe Bahadır da vardı.

Saat 22.00’de başlayan eğlence, müzikler eşliğinde 03.00’e kadar devam etti. Gecenin finalinde mekânı Beren Saat’le birlikte arka kapıdan terk eden Belçim Bilgin, “Bu gece çifte kutlama yaptık” demekle yetindi. Yılmaz Erdoğan, halen Avustralya’da bulunduğu için kutlamaya katılamadı.


Instagram yokken

Beren Saat, yakın arkadaşı Belçim Bilgin’in yeni yaşını sosyal medyada da kutladı. Instagram’da eski bir fotoğraflarını paylaşan oyuncu, o karenin altına şöyle yazdı: “Daha Instagram icat olmamış, selfie kelimesi uydurulmamış, telefonlara ön kamera koyulmamışken çekmiştik bunu Paris’te. Dilerim hep yanımda ol, mutlu fotoğraflarımda. İyi ki doğdun canım.”

Belçim Bilgin, mumlarını dilek dileyerek söndürdüğü pastasını kendi elleriyle arkadaşlarına ikram etti. Yakın arkadaşları, doğum günü partisinde Belçim Bilgin’i yalnız bırakmadı. (Hürriyet)

belçim bilgin
İlgili Sayfalar: Magazin