Belçim Bilgin'den gelen Yılmaz Erdoğan itirafı şaşırttı

Belçim Bilgin'den gelen Yılmaz Erdoğan itirafı şaşırttı
Yayınlanma Tarihi: 19.12.2019 14:04 | Değiştirme Tarihi: 19.12.2019 14:05

Belçim Bilgin, Pelin Kaya'nın Youtube kanalına konuk oldu. Ünlü oyuncudan yıllar sonra gelen evlilik itirafı şaşırttı.

Oğlu Rodin'in eğitimi için yaşadığı İngiltere'den kısa süre önce İstanbul'a kesin dönüş yapan Belçim Bilgin, dobra açıklamalarda bulundu.2018 yılında Yılmaz Erdoğan'dan boşanan 36 yaşındaki oyuncu, 12 yıl süren evliliğe dair flaş bir itirafta bulundu.

Ünlü biriyle evliliğin zorluklarına değinen Bilgin, "Evlendiğimde 23 yaşındaydım. Genel algı şuydu; size kediniz olma özgürlüğü tanınmıyor. Kendimi tam olarak ortaya koymam uzun zaman aldı. Kendimi başka bir kalıbın içinde hissettim. Toplumun her kesiminden bir fikir ve bir baskı vardı" dedi.Belçim Bilgin, "Boşandıktan sonra çok zarif bir hayat değişimi oldu. Emek vere vere bu ilişkiyi böyle dönüştürmüş olmak sevindirici. Benim için çok değerli Yılmaz. Başka türlüsünü zaten düşünemezdim" şeklinde konuştu.

Alfredo Di Blasio ile yeni bir aşka yelken açan ünlü oyuncu, "Tesadüfü şekilde çalıştık. Arkadaş olarak devam edip sonra 'neler oluyor' deyip kendimizi bir ilişkinin içinde bulduk" ifadelerini kullandı."Alfredo her yönüyle çok güzel bir insan. O da Türkiye geliyor, ben de gidiyorum. Uzak mesafede bir ilişki yaşamak şu aşamada benim için tam tersi çok daha güzel. Görüşemediğimiz dönemlerde kendimize zaman ayırıyoruz."