Beklenen hamle geldi... Sonunda Nesrin Cavadzade de Gökhan Alkan'ı sosyal medyada sildi!

Yasak Elma dizisi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ve evlilik kararı alan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'ın mutluluğu kısa sürdü. Ayrılık kararı alan çiftten Gökhan Alkan, Nesrin Cavadzade'yi sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Uzun bir aranın ardından Cavadzade de Alkan'ı sildi.

Yayınlanma Tarihi: 22.07.2022 14:20
Değiştirme Tarihi: 22.07.2022 14:20
Beklenen hamle geldi... Sonunda Nesrin Cavadzade de Gökhan Alkan'ı sosyal medyada sildi!

Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan izlenme rekorları kıran Yasak Elma dizisi setinde tanıştı. Gökhan Alkan'ın diziye veda etmesinin ardından Nesrin Cavadzade ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Ünlü çift, ilişkileri hakkında yorum yapmaktan kaçınırken sosyal medyadan sık sık romantik paylaşımlarda bulundu.

İkilinin birbirlerini alınlarına ve kalplerinin üzerine etiketlemeleri ise uzunca bir süre konuşulmuştu. Ancak Cavadzade ve Alkan'ın evlilik kararı almasının ardından mutluluğu kısa sürdü. Ünlü çift, ilişkilerini noktalama kararı aldı. Ayrılığın ardından ilk hamle Alkan'dan geldi ve eski aşkını sosyal medyada takip etmeyi bıraktı.

Nesrin Cavadzade'nin de Gökhan Alkan ile birlikte yer aldığı fotoğrafları sosyal medyadan kaldırması ve eski sevgilisini takibi bırakması bir aşk defterinin de kapandığını gösterdi.

 

İlgili Sayfalar: Magazin