Bekarlığa Veda Parti Fikirleri

Siz de bekarlığa veda gecenizi unutulmaz kılmak istemez misiniz? İşte size birkaç tüyo...

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2013 15:37
Değiştirme Tarihi: 04.09.2013 15:34
Bekarlığa Veda Parti Fikirleri

Bundan sonra hayatınızı eşinizle paylaşacağınızı ve bir daha böyle tatlı yaramazlıklar yapamayacağınızı düşünerek, bekarlığa veda gecenizi unutulmaz kılın. Saçmalayın, haliniz kalmayana kadar dans edin ve bol bol gülün.

Müstehcen İkramlar

Konu bekarlığa veda olunca müstehcenlik de kaçınılmaz oluyor. Eşinizle başlayacağınız yeni hayatınızın henüz bilmediğiniz sırları, eski erkek arkadaşlarınız, kimseye çok da anlatmadığınız fantezileriniz kız kıza sohbetinizin mezesi olurken, sohbete uygun müstehcen ama sevimli ikramlar neşenize neşe katsın.

Erkek Dansöz

Kim demiş dansözlere bir tek erkekler rağbet eder diye? Madem bu sizin son bekar geceniz, o zaman biraz göz banyosu yapmak hakkınız. Evinize veya bekarlığa veda partinizi yapacağınız mekana bir erkek dansöz çağırarak tüm kız arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz. Utangaç gülümsemeler, çapkınca göz kaçırmalar, çığlık atıp birbirine sarılmalar sizi ilk genç kızlık zamanlarınıza döndürecek.

Eğlenceli Oyunlar

Şimdi çocukluğunuzu düşünün ve arkadaşlarınızla sıkılmadan saatlerce oyun oynarken nasıl da eğlendiğinizi hatırlayın. Birbirini tanımayan gurupların kaynaşmaları için bile oyun oynanırken, siz de bu keyifli geceyi oyunsuz tamamlamayın. Mesela, bir fal kavanozu alıp, tüm arkadaşlarınızın birer fal çekmesini isteyebilir, birbirinden eğlenceli ve manidar kısa fallarla gecenize bambaşka bir eğlence katabilirsiniz. Alkollü oyunlar da bu gecelerin vazgeçilmezlerinden.

Fotoğraf Şart

Bir fotoğrafçı ile anlaşmayı sadece düğün gününüz için değil, kına ve bekarlığa veda partiniz için de düşünmelisiniz. Bir daha tekrarı olmayacak böyle bir geceyi amatör kameralar veya cep telefonlarıyla ölümsüzleştirmek istemeyeceksinizdir. Ayrıca, siz o gün fotoğraf falan düşünmeden doyasıya eğlenmelisiniz. Bu yüzden hem eğlencenizi bölmeden hem de en doğal anlarınızı yakalayacak olan bir fotoğrafçıyla anlaşmanız en doğrusu.