Behzat Uygur'dan evlilik yıl dönümü paylaşımı

Merhum sanatçı Nejat Uygur'un oğlu Behzat Uygur, 1990 yılında Çiğdem Uygur ile nikah masasına oturmuştu. Eşiyle evlilik yıl dönümlerini kutlayan Uygur, nikah günü çekilen fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu.

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2022 13:42
Değiştirme Tarihi: 29.06.2022 13:42
Behzat Uygur'dan evlilik yıl dönümü paylaşımı

Nejat-Necla Uygur çiftinin en küçük oğulları Behzat Uygur, uzun yıllardır ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor. Sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle adından sıkça söz ettiren Uygur, geçtiğimiz aylarda ilginç bir paylaşımda bulunmuştu. 

“SENİN İLİŞKİLERİNE PRODÜKSİYON MU YAPACAĞIM”

Uygur’un bir hayranı oyuncuya sürekli “Üstadım nasılsın? Sizden bir ricam var. Video çekip yollar mısınız?” diye mesajlar göndermeye başladı. İlk mesaja cevap vermeyen Uygur, aynı kişiyi bu sefer farklı bir kız arkadaşı için video istediğini görünce engellemişti.

Instagram hesabından gelen mesajları ifşa eden oyuncu, “17 günde bir senin ilişkilerine prodüksiyon mu yapacağım?” diyerek tepki göstermişti.

"28 HAZİRAN 1990"

Uygur, son paylaşımıyla takipçilerini geçmişe götürdü. 32 yıl önce nikah masasına oturduğu, iki çocuğunun annesi Çiğdem Uygur ile mutlu bir evlilik sürdüren Behzat Uygur, evlilik yıl dönümlerini kutladı.

Yıllar önce yayınlanan ‘Şahane Pazar’ programıyla hafızalara kazınan Behzat Uygur, eşi ile nikahta çekilen bu fotoğrafı, sosyal medya hesabından "28 Haziran 1990..." notuyla yayınladı.

Paylaşımıyla kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gören Uygur'un fotoğrafına Emine Ün ve Nilgün Belgün gibi ünlü isimler yorum yaptı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin