Behzat Ç. hayranlarını üzecek haberi sosyal medyadan duyurdu

6 yıllık aranın ardından yeni bölümlerinin çekimlerine başlanan ve 9 bölümü yayınlanan Behzat Ç. ekranlara bir kez daha veda ediyor. Dizinin sevilen oyuncusu Ege Aydan, hayranlarını üzecek haberi sosyal medyadan verdi.

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2019 09:22
Değiştirme Tarihi: 22.10.2019 12:01
Behzat Ç. hayranlarını üzecek haberi sosyal medyadan duyurdu

Aradan geçen 6 yıla rağmen Behzat Ç., tekrar gündeme oturdu. Fakat dizinin 9 bölümlük giriş hikayesinin sonuna gelindiği öğrenildi.

BluTV, dizinin 45 dakikalık formatını 60 dakikaya çıkaracağını ve yeni sezon çekimlerinin de yakında başlayacağını duyurmuştu. Diğer yandan yeni sezonda 'Harun' gibi klasikleşmiş karakterlerin geri döneceğine dair söylentiler ortaya atılmıştı.

EGE AYDAN DUYURDU

Webtekno'nun iddiasına göre Behzat Ç., beşinci sezon için yapım öncesi aşamasındayken iptal oldu. Dizide Behzat’ın ağabeyi Şevket’e hayat veren Ege Aydan, Instagram hesabındaki bir gönderisine yapılan yoruma yanıt verdi.

Aydan, yeni sezonun vaktini soran bir takipçisine, "Proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar" şeklinde yanıt verdi. Aydan, yorumunu kısa süre sonra sildi.

BluTV cephesi, henüz bir açıklamada bulunmadı. Bunun yanı sıra Behzat Ç. ekibinin yeni sezonda maddi konularda anlaşamadığı iddia edildi.

Etiketler: behzat ç - ege aydan