Bebek'ten tüm İstanbul'a yayılan lezzetler Miligram'da

İstanbul Bebek’te bulunan Miligram Kitchen & Coffee, 2017 yılından bu yana dünya mutfağından sunduğu yemek çeşitleri, kendi ürettiği kahveler ve bitki çayları ile misafirlerini ağırlıyor. “Boğaziçi Üniversitesi” metro çıkışının hemen yanında yer alan Miligram Kitchen & Coffee, merkezi konumu sayesinde hem Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin hem de Bebek ve Etiler sakinlerinin uğrak noktası haline gelmiş durumda.

Yayınlanma Tarihi: 27.02.2021 18:56
Değiştirme Tarihi: 29.03.2021 12:20
Bebek'ten tüm İstanbul'a yayılan lezzetler Miligram'da

Miligram Kitchen & Coffee, bünyesinde bulunan profesyonel aşçı ve baristalar tarafından sunulan lezzetli yemek ve içecekleriyle, açıldığı günden bu yana popülaritesini istikrarlı bir şekilde artırıyor. İlk günden bugüne müşteri memnuniyetini yüksek tutan Miligram Kitchen & Coffee, misafirlerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Tandır etinin özel bir teknik ile uzun saatler boyunca pişirilmesinin ardından cheddar peyniri ve karamelize soğanla buluşturulmasıyla sunulan Tandır Burger’in yanı sıra çeşitli peynirler ve özel baharatlar kullanılarak hazırlanan Mac & Cheese, müşteriler tarafından en çok rağbet gören yemekler olarak öne çıkıyor.

BİRÇOK SEÇENEK VAR

Miligram menüsü, aynı zamanda farklı beslenme tercihlerine sahip misafirler için de birçok seçenek sunuyor. Tamamen vejetaryen ürünler kullanılarak hazırlanan salata, makarna ve pizza çeşitleri de menüyü zenginleştiriyor. Gluten tüketmeyen misafirler için de ana yemekten tatlıya menüde birçok seçenek mevcut.

Lezzetli yemeklerinin yanı sıra, mevsimine göre hazırlanarak menüde yerini alan çeşitli tatlılar da Miligram Kitchen & Coffee’nin menüsünü süslemekte. Öne çıkan tatlılar arasında yer alan lime ve yaban mersinli sufle misafirlerin Miligramı tercih etme sebeplerinin başında geliyor.

GENİŞ KAHVE YELPAZESİ 

Gün boyu hizmet veren Miligram Kitchen & Coffee, sadece yemek yemek isteyen misafirlerine değil, geniş kahve yelpazesiyle kahve tutkunlarının keyifli sohbetlerine de ev sahipliği yapıyor. Özellikle yaz aylarında, yeşil ve keyifli üst bahçesinde müşterilere ferah bir ortam sunan Miligram Kitchen & Coffee’de sosyalleşenlerin en çok tercih ettiği içecekler arasında bitter ve beyaz çikolata ile yapılan Iced Monochrome ve frozen çeşitleri göze çarpıyor.

MİSAFİRLERİ ANLATTI 

Miligram Kitchen & Coffee’yi, burayı ziyaret eden misafirlerden de duymak isterseniz:

“Miligram, hoş bir ortama ve terasa sahip. Arkadaşlarınızla oturmak için tercih edebileceğiniz güzel bir ambiyansa sahip. Kahveleri iyiydi, bir kez de hamburgerini denemiştim ve o da çok lezzetliydi. Ek olarak fiyatlar ortalama, çalışanlar güler yüzlüydü.”

“Kahveleri ve tatlıları çok iyi... Lime sufleleri ayrı bir lezzetli…”

“Çalışanlar çok cana yakınlar. Hem ders çalışıp hem de rahatlıkla muhabbet edip, takılabileceğiniz; tüm günü geçirten nadir yerlerden. Kahve, yemekler, tatlılar da genel olarak hep lezzetli.” 

Tüm bu cezbedici özellikleri ile Miligram Kitchen & Coffee, geniş yiyecek ve içecek seçenekleri ile konumu sayesinde bölgenin vazgeçilmezleri arasında adını ilk sıralara yazdırıyor. Böylece her geçen gün konuklarını müdavimi haline getirmeye devam ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.