Bebek sahibi olamayacağını söyleyen Larissa Gacemer'e eşinden duygulandıran destek!

Eski basketbolcu Burak Gacemer’in Brezilyalı manken eşi Larissa Gacemer'in açıklamaları herkesi duygulandırmıştı. Yaşadığı bir rahatsızlık yüzünden bebek sahibi olamayacağını açıklayan Larissa'ya eşinden destek gecikmedi.

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 10:57
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 10:57
Bebek sahibi olamayacağını söyleyen Larissa Gacemer'e eşinden duygulandıran destek!

Brezilyalı güzel model ve eski basketbolcu Burak Gacemer'in eşi Larissa Gacemer, Instagram üzerinden doğuştan bir hastalık nedeniyle bebek sahibi olamayacağını duyurmuştu. Birçok kişi Larissa Gacemer'in bu paylaşımı sonrasında büyük üzüntü yaşadı. Güzel modele en büyük destek ise eşinden geldi.

BURAK GACEMER: 'SEN BANA YETERSİN'

Instagram üzerinden doğuştan gelen bir hastalık nedeniyle çocuğunun olamayacağını duyuran Larissa Gacemer'e eşinden destek gecikmedi. Paylaşımı sonrası eşi Burak Gacemer, fotoğrafın altına 'Sen bana yetersin' yazdı. Burak Gacemer'in bu yazısını binlerce kişi beğendi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

ÜNLÜ İSİMLER YALNIZ BIRAKMADI

Burak Gacemer'in yanı sıra birçok ünlü isimde Larissa Gacemer'i yalnız bırakmadı. Larissa Gacamer'in herkesin derinden etkileyen videosuna Aslıhan Güner, Anıl Altan, Pelin Akil, Didem Soydan, Eda Ece, Almeda Abazi, Özlem Yıldız, Zeynep Mahsur, İlayda Erkök ve Özge Ulusoy gibi birçok ünlü isimden destek yorumu geldi. Larissa Gacamer'in videosu ise yaklaşık 3 milyon kişi tarafından görüntülendi.

LARISSA GACEMER KİMDİR?

Larissa Gacemer, 5 Kasım 1988 tarihinde Brezilya'nın Sao Paulo kentinde doğmuştur. Larissa Gacemer'in kızlık soyadıı vardır.

17 yaşında modellik kariyerine başladı. Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi almış.
Görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

2011 yılında İzmir'e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa'nın sonra da İstanbul'a gelerek Mayıs 2011'de evlenmeleriyle son bulmuştur.

2012 yılında "Krem" dizisinin yönetmeni telefonla arayıp "Krem" dizisinde rol almasını istemiştir. Bu dizide Duygu Yetiş, Kenan Ece, Ebru Akel ile beraber oynadı.

İngilizce ve Portekizçe bilen Larissa Gacemer, tam olarak Türkçe konuşamamaktadır.

2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında Larissa Gacemer'de yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Dağhan Külegeç, Bozok Gören, Gül Fakı, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Hilmi Cem İntepe'nin birinci olduğu yarışmada, Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan üçüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

2013 yılında eşi Burak Gacemer ile birlikte "Calista Luxury Resort Hotel" reklam filminde oynamıştır.

3 Şubat 2015 tarihinden itibaren eşi Burak Gacemer ile beraber İzmir'de ikamet etmektedir.

2015 yılının Mayıs ayında ATV de yayınlanan Şoray Uzun'un sunduğu Döndür şansını yarışma programına eşi ile birlikte katıldı.