Bebeğini kucağına almak için gün sayan Müge Boz'dan hamilelik pozları

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2019 09:38
Değiştirme Tarihi: 12.11.2019 13:22

Basketbolcu Caner Erdeniz ile evlenen Müge Boz, bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. 8 aylık hamile olan Müge Boz fotoğrafçı Fırat Meriç'in objektifine poz verdi. Peki Müge Boz kimdir? Müge Boz kaç yaşında? Müge Boz'un eşi kim?

Müge Boz, hamileliğinin 8. ayında. Bebeğini kucağına almak için gün sayan oyuncu, sürpriz olması adına bebeklerinin cinsiyetini öğrenmemeyi tercih etti. Müge Boz ve Caner Erdeniz çifti, bebeğin cinsiyetini doğumla birlikte öğrenecek. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan Müge Boz, fotoğrafçı Fırat Meriç’in objektifine poz verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ünlü oyuncu, hamilelik sürecinde kendini daha kadınsı hissettiğini söyledi:

Haber ile ilgili metin girin!.

“Hayatımın en önemli dönüm noktalarından birini bu fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istedim. Konsepti ben belirledim, kıyafetleri de kendim seçtim."

Haber ile ilgili metin girin!.

Cicili bicili kıyafetler istemedim. Çünkü tam tersine daha dişi, daha kadınsı, daha özgüvenli, ayakları yere basan bir ruh hali içindeyim. Hamilelik süreci, kadının en dişi ve en çekici olduğu dönem bence.”

Haber ile ilgili metin girin!.

MÜGE BOZ KİMDİR? MÜGE BOZ KAÇ YAŞINDA?

Müge Boz, 13 Nisan 1984 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Annesi Yugoslavya göçmeni, babası ise Egelidir. Bir kız kardeşi vardır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Filmleri ve Dizileri:2008 - Melekler Korusun (dizi)2011 - Toprağın Çocukları (sinema)2011 - Şüphe (dizi)2011 - Karakol-Herkes Adalet İster (dizi)2012 - Leyla ile Mecnun (dizi)2012 - Bir Hikayem Var (sinema)2012 - Karaoğlan (sinema)2013 - Yalan Dünya (dizi)2013 - Aşk Emek İster (dizi)2013 - Bu İşte Bir Yalnızlık Var (sinema)2014 - Gurbette Aşk (dizi)2014 - Arka Sokaklar(Ece Dündar) (dizi)

Haber ile ilgili metin girin!.

MÜGE BOZ EŞİ KİMDİR? CANER ERDENİZ KİMDİR?

Caner Erdeniz 25 Nisan 1987, İzmir doğumlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TED Ankara Kolejliler'de forma giyen Türk profesyonel basketbolcudur. 2.00 boyundaki Caner Erdeniz Galatasaray'da oynamaktadır. Eski basketbolcu Mehmet Erdeniz'in oğludur.