Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bayhan'ın Konserine Giden Hanife, Kıskançlık Krizine Girdi

Bayhan'ın Konserine Giden Hanife, Kıskançlık Krizine Girdi

Popstar Bayhan, Taksim Meydanı'nda kurulan 10'uncu Sahaflar Festivali'nde konser verdi. Hayranlarının yoğun ilgisi, şarkıcının sevgilisi Hanife'yi kıskandırdı.

14.11.2016 15:24

Bir dönem yayınlanan Popstar yarışması ile magazin gündemine damgasını vuran şarkıcı Bayhan Gürhan, son zamanlarda bir televizyon programında katıldığı izdivaç programıyla gündeme gelmişti. Popstar Bayhan son olarak Beyoğlu Belediyesi'nin düzenlediği Taksim Meydanı'na kurulan 10'uncu Sahaflar Festivali'nde sahne aldı.

HAYRANLARIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Festival kapsamında çeşitli etkinlik ve gösterilerin sergilendiği alternatif sahnede Türk müziğinin sevilen pop şarkılarını seslendiren Popstar Bayhan'a coşkulu bir kalabalık eşlik etti. Şarkılara eşlik etmekle yetinmeyen izleyiciler bir ara sahneye çıkıp sevilen şarkıcı Popstar Bayhan ile 'selfie' çekildi.

HANİFE ÇOK BOZULDU

Katıldığı izdivaç programında talip olduğu Hanife Hanım ve programdaki diğer gelin ve damat adayları da Popstar Bayhan'ı izlemek için en önde yerini aldı. Bir ara Bayhan'ın kadın hayranlarıyla yakıştığını gören Hanife'nin moralinin bozulduğu gözlendi.

MAGAZİN HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN
Yorumlar | 0
üye profil