Batıkan Manço: Babam öldükten sonra piyano çalmayı bıraktım!

Batıkan Manço: Babam öldükten sonra piyano çalmayı bıraktım!

Barış Manço’nun ekranlarda daha az gördüğümüz oğlu Batıkan Manço ilginç açıklamalarda bulundu.

Sözcü'de yer alan habere göre Özge Ulusoy'un sorularını cevaplayan Batıkan Manço, çocukken babalarını diğer çocuklarla paylaşmayı istemediklerini belirtirken “Babamızı küçük yaştayken diğer çocuklardan çok kıskanırdık” dedi.

“Özge Ulusoy ile Lifestyle” programı için İstanbul Moda'da bir cafe işleten Manço kardeşlerden Batıkan Manço ile röportaj yapan Özge Ulusoy ilginç itiraflarla karşılaştı. Babalarını küçük yaşta diğer çocuklardan çok kıskandıklarını aktaran Manço şunları söyledi:

'ÖLDÜKTEN SONRA PİYANOYU BIRAKTIM'“Herkesin bildiği 7'den 77'ye programında babam diğer çocuklarla ilgilenirken Doğukan'la ben çok kıskanırdık. Çünkü O'nu çok az görüyorduk ve diğer çocuklarla paylaşmak istemiyorduk. Doğukan babam gibi hızlı konuşur ve fiziksel olarak O'na daha çok benzer. Çocukken ben daha yaramazdım ama sessiz kalıp Doğukan'ı ön plana sürerdim. Survivor yarışmasına katılmasını çok destekledim. Ben katılsam hemen elenirdim. Açtığımız bu cafe fikri Doğukan'ın. Beraber dekore ettik mekanı. Babam öldükten sonra piyano çalmayı bıraktım.”

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 28/09/2016 16:19:44

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin