Başarılı müzisyen Vural'dan yeni single'ında büyük sürpriz: Sema Aydemir ile birlikte seslendirdi

Başarılı müzisyen Vural, yeni single’ında bir sürprize imza attı. Vural, “Susma” adlı şarkısını “Survivor” yarışmasıyla tanınan Sema Aydemir’le birlikte seslendirdi.

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2020 15:18
Değiştirme Tarihi: 04.02.2020 15:18
Başarılı müzisyen Vural'dan yeni single'ında büyük sürpriz: Sema Aydemir ile birlikte seslendirdi

Uzun yıllardır İstanbul’un farklı mekanlarında canlı performanslar sahneleyen, peş peşe çıkardığı “İstanbul”, “Hep Çatası Var” ve “Hayrola” şarkılarıyla da büyük beğeni toplayan Vural, yeni single’ında sevenlerine düet sürprizi yaptı. Başarılı müzisyen, “Susma” adlı yeni şarkısını Türkiye’nin “Survivor” yarışmasıyla tanıyıp sevdiği Sema Aydemir’le birlikte seslendirdi. Söz ve müziği Alper Şahin'e, düzenlemesi ise Ruhin İsmayilov’a ait şarkı, Melodi Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı.

Haber ile ilgili metin girin!. 

"BU ŞARKIYI MUTLAKA OKUMALIYIM" DEDİM 

''Susma'' için Vural’la birlikte stüdyoya giren Sema Aydemir, “Şarkı söylemeyi çok seviyorum. Vural'dan böyle bir teklif gelince çok sevindim. Şarkının sözleri de o kadar hoşuma gitti ki, ‘Bu şarkıyı mutlaka okumalıyım’ dedim. İkili olarak sevenlerimize güzel bir sürpriz yapmak istedik” dedi. Şarkının klibi Ekrem Can yönetmenliğinde Nişantaşı sokaklarında çekildi. Çekimler 15 kişilik bir ekiple 2 günde tamamlandı.

Haber ile ilgili metin girin!.