Başak Sayan'ın dadı isyanı

Nisan ayında ikiz bebeklerini kucağına alan Başak Sayan dadı arayışına girdi. Sayan, talep edilen uçuk rakamlara tepki gösterdi.

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2017 11:53
Değiştirme Tarihi: 08.07.2017 11:53
Başak Sayan'ın dadı isyanı

Başak Sayan, 2 yıl önce Bodrum Havalimanı’nda tanıştığı Ekonomist Murat Vardal’la Amerika'da evlenmişti. Çiftin geçen nisan ayında da Ares ve Milan adını verdikleri ikiz bebekleri dünyaya gelmişti.

Şu sıralarda bebekleri için dadı arayışına giren Başak Sayan, dün kendisinden talep edilen uçuk rakamlara sosyal medyada isyan etti:

"Bebeklerle ilgili olan her şey ne inanılmaz bir sektör haline gelmiş. Dünyanın en büyük ekonomisi bebek ürünlerinden oluşuyor düşünün. Bakıcısından biberonuna, bezinden mamasına, karyolasından kıyafetlerine kadar binbir çeşit ürün var. En acayip olanı bakıcı olayı ama. Dogumdan evvel en zoru bu olacak derlerdi de inanmazdım. Ama daha 2,5 ay önce doğum yapmama rağmen dadı olayında mastır yaptım sayıyorum kendimi valla. Öyle inanılmaz rakamlar havada uçuşuyor ki; insanın ağzı açık kalıyor. Benden 9000 tl maaş isteyen bile oldu düşünün. O da indirimli hali, jest yapıp 1000 tl indirmiş yani! Elbette bunun bir bedeli var, emeğini koyuyor ortaya ama bu rakamlar şaka gibi... Neyse... Annem Ankara'ya dönmeden işleri yoluna koymam gerek. Dua edin bize..."

başak sayan