Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Başak Dizer'in hayali gerçek oldu

Başak Dizer'in hayali gerçek oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, önceki akşam Nişantaşı'nda Deniz Marşan ile ortak olduğu Room+Rumours mekanının açılışını yaptı.

04.11.2016 12:06

Kıvanç Tatlıtuğ ile hayatını birleştiren Başak Dizer, önceki akşam Nişantaşı'nda Deniz Marşan ile ortak olduğu Room+Rumours mekanının açılışını yaptı. 

Birçok ünlü ismin katıldığı açılışta Dizer, şöyle konuştu: "Misafirlerimiz burada hem alışveriş yapacak, hem de keyifli zaman geçirebilecek."

Açılışa ünlüler akın etti
Açılışa katılan Tuba Ünsal, mağazayı çok beğendiğini ifade etti. Gonca Vuslateri ise Başak ve Deniz’in dünyasını çok sevdiğini, yıllar önce bulunduğu bir projede Dizer’in kendini giydirdiğini, bundan dolayı da başarılarından çok mutlu olduğunu söyledi.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşine destek
Eşini bu özel gününde yalnız bırakmayan Kıvanç Tatlıtuğ, "Yakın dostlarımızın da katıldığı çok güzel bir davet, aile olarak hep birlikteyiz. Sevgili eşim yıllardır Moda sektörüne değerler katıyor. Onunla gurur duyuyorum" dedi.

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'e evlilik yıldönümü hediyesi olarak Paris'ten ev aldığı yönündeki iddiaları yalanladı.

Yorumlar | 0
üye profil