Barış Arduç ve Elçin Sangu'dan yeni proje sinyali

Barış Arduç ve Elçin Sangu'dan yeni proje sinyali
Yayınlanma Tarihi: 20.11.2017 11:28 | Değiştirme Tarihi: 20.11.2017 13:22

"Mutluluk Zamanı" adlı filmde Elçin Sangu ile başrolü paylaşan Barış Arduç izleyiciden talep gelirse yeniden kamera karşısına geçebileceklerini söyledi.

Ekranların sevilen iki isimi; Elçin Sangu ve Barış Arduç başrollerini beraber paylaştığı Mutluluk Zamanı filmiyle, Yasemin Şefik’in Best FM’de ki programına konuk oldular. Bol kahkahalı programda başarılı oyuncular samimi açıklamalarda bulundu.

"Her yerde şarkı söylüyorum ama albüm yapmam"

Film için Bülent Ortaçgil’in kült şarkısı “Bu Su Hiç Durmaz” seslendiren, Elçin Sangu ve Barış Arduç düeti bir çok popçuya taş çıkardı. Youtube’da 8,6 milyon izlenmeyi yakalayan ikili müzik yapımcılarının dikkatlerini çekti.

Yasemin Şefik’in “Yapımcılardan teklif gelmiştir. Albüm yapacak mısın?” sorusu üzerine Elçin Sangu “7/24 şarkı söylüyorum. İnsanlar illallah dedi artık. Zamanında teklif geldi. Ama bana makul ve mantıklı gelmedi. Benim hiç bilmediğim bir yer. Ben bir şeyi iyi yapayım o da oyunculuk olsun.” dedi.

Barış Arduç: İnsanlar talepte bulundu biz de yapmak istedik

"Dünyaca ünlü iki oyuncu Julia Roberts ve Richard Gere’in film birliktelikleri izleyiciyi büyülüyor. Elçin ve Barış bu yolda ilerler mi?” sorusu üzerine Barış Arduç; “İnsanlar bi talepte bulununca, bizde aynı istekte olunca beraber bir şeyler yapmak istedik. Ama ne Elçin ne de benim uzun yıllar hadi bi daha bi daha yapalım diye planlarımız şu anda yok. Film beğenilir devamı gelir o başka bir şey.” dedi.

Elçin Sangu: Kızıl olmam hep kötü karakter teklifi getirdi

Kızıl ve çilli olmasıyla ilgili ergenlik döneminde çok çirkin esprilere maruz kalan ünlü oyuncu Elçin Sangu; “Alışıla gelmemiş bir tipi çocukların kabul etmesi daha zor. Çocuklar acımasız oldukları için daha fazla yükleniyorlar. Ama büyüdükçe bu da güzel bir şeymiş sanki. Sektörde de öyle bir algı vardı. Renkli tipler genelde kötü karakterlere uygun görülür. İlk işlerimin beşi kötü karakter teklifiydi.”